Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
BGAN ТЕРМІНАЛИ | ПЛАНИ | АКСЕСУАРИ | ОРЕНДА | ПІДТРИМКА
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- EXPLORER 727
- ЧАСТИНА #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
Антена Cobham BGAN EXPLORER 727 встановлена на даху та постійно відстежує положення супутника, що, у свою чергу, забезпечує високошвидкісне широкосмугове з’єднання в будь-який час.
Високошвидкісний широкосмуговий доступ у русі
Антена автоматично відстежує положення супутника, забезпечуючи високошвидкісне підключення під час руху. Одночасні дані та телефонні дзвінки зі швидкістю 432 Кбіт/с – навіть на швидкості понад 200 км/год.
Мобільний зв'язок
Розмістіть антену на даху автомобіля, щоб перетворити його на повноцінний центр мобільного зв’язку. Миттєво забезпечує доступ до Інтернету та телефонних мереж.
Пряма трансляція - або store-and-forward
Спрощує пряму трансляцію та функцію store-andforward, а також забезпечує пряму трансляцію з гарячих точок світу. Використовуйте найвищі швидкості потокового передавання, доступні на BGAN, за допомогою BGAN X-Stream, коли термінал стоїть на місці (на паузі).
Specifications
| МОДЕЛЬ | EXPLORER 727 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET |
What's included
Включено в систему
1. Повністю інтегрована антена з автоматичним відстеженням (біла)
2. Наземний транспортний трансивер EXPLORER
- Стандартний кабель Ethernet (5 м/16,4 футів)
- Вхідний кабель 12/24 В постійного струму (6 м/19,7 футів)
- Антенні кабелі, COAX з роз'ємом TNC (2,7 м/8,8 футів, 8 м/26 футів)
- Набір для початку роботи - Короткий посібник, компакт-диск із посібниками
3. 403670A-00500: IP-телефонна трубка, підключена до підставки та спірального кабелю
4. Набір для кріплення антени (стаціонарний / рейковий)
Карта покриття Inmarsat BGAN

На цій карті показано очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Це не є гарантією обслуговування. Доступність послуги на межі зон покриття коливається залежно від різних умов.