Hughes 9202M BGAN Наземний Портативний Супутниковий Інтернет Термінал з WiFi (3500566-0004)
In stock
- БРЕНД:
- HUGHES
- МОДЕЛЬ:
- 9202M BGAN
- ЧАСТИНА #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Наземний Портативний Супутниковий Інтернет Терминал з WiFi
Надійний і легкий Hughes 9202 Наземний Портативний Терминал має компактний і стильний дизайн. Бюджетний і дуже привабливий портативний терминал класу 2, Hughes 9202 ідеально підходить для урядів та НУО, перших респондентів, служб безпеки та мобільних медичних працівників, а також для віддаленого персоналу в таких галузях, як комунальні послуги, нафта і газ, лісове господарство, кабельна та телекомунікаційна промисловість.
Hughes 9202 працює через супутниковий сервіс Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) і забезпечує високу продуктивність з'єднання та надійність для найвимогливіших користувачів і екстремальних умов.
Використовуючи найменший у світі портативний терминал класу 2 BGAN, користувачі можуть підключатися на швидкостях IP широкосмугового з'єднання до 464 кбіт/с, а також скористатися такими функціями, як вбудований доступ до Wi-Fi для кількох користувачів та автоматична активація контексту (ACA), включаючи можливість передавати SMS-повідомлення через інтегрований інтерфейс користувача (IUI) без підключеного ноутбука, смартфона або іншого пристрою користувача.
Hughes 9202 дозволяє користувачу надсилати та отримувати IP-трафік через Ethernet та Wi-Fi. Паралельно з послугою пакетних даних, Hughes 9202 підтримує повний ISDN та голосові та факсимільні дзвінки через дволінійний роз'єм RJ11.
Корпоративні планувальники катастроф та віддалений польовий персонал можуть співпрацювати з упевненістю та ефективністю з різними агентствами та штабами, використовуючи відео, голос та дані одночасно. Як і всі моделі Hughes BGAN, Hughes 9202 є IP-орієнтованим, забезпечуючи вибіркові, виділені рівні якості обслуговування (QoS).
Specifications
| МОДЕЛЬ | 9202M BGAN |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 3500566-0004 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | HUGHES |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 36 HOURS |
| ДОВЖИНА | 216 mm (8.5") |
| ШИРИНА | 216 мм (8.5") |
| ГЛИБИНА | 41 mm (1.61") |
| ВАГА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Особливості
- Надійний та міцний, клас захисту IP55
- Підсвічуваний LCD дисплей користувача з чотирикнопковим управлінням
- Wi-Fi з підтримкою багатокористувацького доступу
- Двохрядний RJ11 для голосу та факсу
- Розширений інтегрований інтерфейс користувача (IUI)
- Автоматичне активація контексту (ACA)
- Підтримка XL-діапазону
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Наземний Портативний Термінал
- Перезаряджуваний літій-іонний акумулятор
- 5м Ethernet кабель
- AC/DC адаптер з UK, EU та US живленням кабелями
Карта покриття Inmarsat BGAN

Ця карта відображає очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Вона не є гарантією надання послуг. Доступність послуг на краях зон покриття коливається в залежності від різних умов.