3-осьова глобальна система Intellian t130Q з рефлектором 125 см (49,2 дюйма) та універсальним квадроконвертором (T3-131AQS)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- t130Q
- ЧАСТИНА #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Морська система супутникового телебачення Intellian t130 (T2-1317S)
Для тих, хто керує більшими флотами, t110W / t110Q можна об’єднати в мережу з будь-якою бортовою системою супутникового зв’язку Intellian (VSAT або FleetBroadband), щоб забезпечити віддалений доступ і керування через Aptus Web незалежно від того, де судно розташоване по всьому світу.
Завдяки підтримці Wi-Fi ACU користувачі можуть підключатися до t110W / t110Q без проводів за допомогою Aptus PC або Aptus Mobile, мобільного додатку для iOS, доступного для безкоштовного завантаження в App Store. Aptus пропонує користувачам миттєву діагностику, функції реєстрації продуктивності та оновлення прошивки антени та Глобальної супутникової бібліотеки одним дотиком, гарантуючи, що антена завжди забезпечує максимальну продуктивність.
Неперевершена продуктивність супутника на морі
Нелегко знайти супутник, який знаходиться на відстані 22 000 миль, але завдяки технології Wide Range Search від Intellian наші антени здійснюють пошук у більш широкому діапазоні та фіксують сигнал за секунди – у чотири-п’ять разів швидше, ніж звичайні антени.
Утримування цього сигналу під час руху або коли човен рухається – ще одна причина вибрати Intellian. Наша запатентована технологія Dynamic Beam Tilting (DBT) використовує інтелектуальний аналіз променя в режимі реального часу для підтримки найсильнішого сигналу, навіть коли судно рухається на високій швидкості або в погану погоду. Це також зменшує необхідність постійного налаштування антени, зменшуючи загальний знос антени.
Specifications
| МОДЕЛЬ | t130Q |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | T3-131AQS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |