3-осьова дводіапазонна глобальна система Intellian t240CK C-Ku з рефлектором 240 см (94,5 дюйма) і LNB WorldView Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- t240CK
- ЧАСТИНА #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Південна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
3-осьова глобальна морська супутникова телевізійна система Intellian t240CK
t240CK — це перша в світі антена, здатна одночасно приймати послуги супутникового телебачення HD і SD у C-діапазоні та Ku-діапазоні з одного супутника. Багатодіапазонний і багатополяризаційний конвертор WorldView від Intellian дозволяє користувачам безперешкодно налаштовуватися на будь-яку послугу супутникового телебачення по всьому світу, просто натискаючи кнопку щоразу, коли судно перетинає інший регіон супутникового обслуговування.
Волокно готове
Модуль Intellian FiberLink з’єднує антену з підпалубними блоками за допомогою єдиного оптоволоконного кабелю без втрат, який можна протягнути до 2000 м, що значно спрощує установку на борту. За допомогою кількох радіочастотних виходів від підпалубного мультиперемикача можна підключати приймачі як C-, так і Ku-діапазону, забезпечуючи безперебійну роботу з користувачами для гостей і екіпажу на борту.
Рішення для віддаленого керування
До t240CK можна отримати доступ, контролювати та контролювати з будь-якої точки світу за допомогою доступу до вбудованого програмного забезпечення Aptus Web ACU, що дозволяє інтеграторам виконувати планові дії з технічного обслуговування як керовану службу. Ці функції включають оновлення мікропрограми, моніторинг параметрів відстеження, реєстрацію даних продуктивності, діагностику системи тощо.
Specifications
| МОДЕЛЬ | t240CK |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | T3-246AC |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 240 cm (94 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ЧАСТОТА | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ВАГА | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |