3-осьова глобальна морська супутникова телевізійна система Intellian t130W з діагоналлю 125 см (49,2 дюйма) та конвертором WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- t130W
- ЧАСТИНА #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
3-осьова глобальна морська супутникова телевізійна система Intellian t130W з діагоналлю 125 см (49,2 дюйма) та конвертором WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian t130W ідеально підходить для задоволення потреб великих яхт, робочих човнів і комерційних суден довжиною 80 футів і більше. Завдяки 3-осьовій стабілізації, широкому діапазону висоти та необмеженому азимуту без розмотування кабелю, ці антени здатні приймати навіть під час роботи поблизу екватора або в полярних регіонах. Вони були розроблені, виготовлені та протестовані, щоб витримувати найсуворіші морські та погодні умови.
Intellian WorldView LNB – система однієї антени, створена, щоб захопити світ
Ексклюзивний модуль Intellian WorldView LNB, розроблений і виготовлений власними інженерами Intellian, забезпечує плавне перемикання між програмуванням з круговою поляризацією в Північній, Центральній і Південній Америці та програмуванням з лінійною поляризацією за допомогою Universal Quad LNB в Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. вбудована система автоматичного контролю кута перекосу.
Насолоджуйтесь безперебійним прийомом глобального супутникового телебачення
Завдяки можливості приймати багатодіапазонні та мультиполяризаційні послуги супутникового телебачення по всьому світу, водіям більше не потрібно вручну вимикати LNB всередині купола антени, коли судно перетинає інший регіон обслуговування супутникового телебачення. Насолоджуйтесь безперервним прийомом програм супутникового телебачення практично будь-де, де б ви не були, завдяки конвертеру Intellian WorldView LNB.
Specifications
| МОДЕЛЬ | t130W |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | T3-131AWS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 125 cm (49.2 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ВАГА | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |