Супутниковий модем короткої пакетної передачі даних Iridium Edge Pro (EDGEPRO9690)
In stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- EDGE PRO
- ЧАСТИНА #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Канада
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Iridium Edge® Pro — це автономний пристрій Short Burst Data® (SBD) із GPS у реальному часі та гнучкою платформою програмування.
(програмні інструменти, що використовують JAVA), що дозволяє розробникам легко створювати та запускати власні програми на замовлення. Це
комерційний стандартний термінал Iridium містить датчик температури та акселерометр, а також інтерфейси BLE, USB та CanBus.
Ключові ринки:
- Управління флотом
- Віддалений моніторинг
- SCADA
- Відстеження активів
- морський
Specifications
| МОДЕЛЬ | EDGE PRO |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | EDGEPRO9690 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM SBD |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 127 mm (5") |
| ШИРИНА | 90 mm (3.54") |
| ГЛИБИНА | 41 mm (1.61") |
| ВАГА | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Мережа:
- Розмір повідомлення: 240 байт (отримання), 370 байт (передавання)
- Частота: 1616 – 1626,5 МГц
Механічні:
- Розміри: 130 мм (Д) x 80 мм (Ш) x 30 мм (В)
- Ступінь захисту: IP 67
- Бічні та нижні кабельні виходи
Екологічні:
- Діапазон робочих температур: -40C до 85C
- Діапазон температур зберігання: від -40С до 85С
Інтерфейси:
- Командний інтерфейс RS232 AT
- Увімкнення/вимкнення ліній керування
Потужність:
- Джерело живлення (9-32 В), SAE J1455 Захист від скидання навантаження
- Захист від зворотної полярності
- Максимальна потужність: 1,6 Вт (пікова для короткої серії передачі)
- Режими низької потужності: < 100 мкА
Сертифікати:
- Сертифікація супутникової мережі Iridium®
- Схвалення FCC, IC, CE, Австралія
- Відповідає RoHS
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium є єдиним постачальником справді глобальних супутникових рішень для передачі голосу та даних із повним охопленням землі (включаючи океани, повітряні шляхи та полярні регіони). Телефони Iridium надають основні послуги зв’язку у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні.