Излъчвайте IsatDock LITE за Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- МАДЭЛЬ:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Излъчвайте IsatDock LITE за Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE за IsatPhone Pro на Inmarsat позволява полупостоянна инсталация на различни приложения, където се изисква лесен достъп до стандартни услуги за глас и * данни за наземни и морски приложения.
IsatDock LITE позволява на IsatPhone Pro да бъде винаги включен и готов да получава входящи повиквания, на които може да се отговаря чрез Bluetooth аксесоар или допълнителната слушалка за поверителност. Слушалката IsatPhone Pro пасва сигурно в докинг станцията, която също може да се заключва с ключ, други функции включват зареждане на телефона, USB * порт за данни, вградено звънене и позволява антената и захранването да бъдат постоянно свързани към докинг станцията, готова за употреба. Слушалката IsatPhone Pro се поставя и изважда лесно чрез натискане на бутон в горната част на докинг станцията, което я прави много лесна за използване извън докинг станцията, когато е необходимо.
Specifications
| МАДЭЛЬ | ISD LITE |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СЪВМЕСТИМ С | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE Характеристики
• Поддържа телефона винаги зареден
• Регулируемо вградено звънене
• Статус LED с регулируема яркост
• Включва универсална RAM скоба
• Поддръжка на глас и данни
• Допълнителна слушалка за поверителност
• Елегантен дизайн
• Висококачествена ABS пластмаса
• Механизъм за поставяне с едно действие
• Водачи за поставяне
• Освобождаване с един бутон
• Заключващ се с ключ
• Универсални възможности за монтаж
• Здрава GSPS/GPS антена връзка
• Достъпни бутони за управление
• 24 месеца гаранция
What's included
Какво е включено:
• IsatDock LITE
• Универсална монтажна скоба (RAM)
• Ключ за заключване на слушалката
• Захранващ кабел 10-32V DC
• Ръководство за потребителя
• Ръководство за бърз старт