Intellian i4 Американска морска сателитна телевизионна система с 45 см (17,7 инча) рефлектор и LNB за цяла Америка (B4-409AA)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- i4
- ЧАСТ #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Морска сателитна телевизионна система Intellian i4 (B4-409AA)
Със своя здрав, надежден и издръжлив дизайн, Intellian i4 и i4P осигуряват най-забележителната производителност, за да останат заключени на сигнала. Лесната инсталация и удобният за потребителя ACU свързва плаващите с лодки с първокласни сателитни телевизионни забавления, докато са на котва, пътуват с висока скорост или в бурни морски условия. Стилният и полиран куполен дизайн на i4/i4P го прави идеален за плавателни съдове над 50 фута.
Със своите ексклузивни инженерни иновации в технологиите Wide Range Search (WRS) и Dynamic Beam Tilting (DBT), i4/i4P може да постигне най-прецизната производителност на проследяване и най-високо приемане на сигнала без нужда от крехък или излишен сензор за движение. Вградената GPS система може да ускори времето за сателитно търсене и придобиване.
Революционните и иновативни дизайнерски характеристики на i4/i4P включват вградените HD и TriSat модули, вградени в блока за управление на антената (ACU), както и предварително програмираната глобална сателитна библиотека. Това предлага на лодките сателитни телевизионни предавания с висока разделителна способност (HD) от водещи доставчици на сателитни телевизионни услуги без никакви допълнителни инструменти за преобразуване и кабелно окабеляване. С ексклузивния MIM на Intellian, лодкарите могат да се насладят на смяна на канали с помощта на дистанционното за автоматично превключване от onwe програма към друга, точно като домашна система. Вижте ръководството за инсталиране на DISH Network MIM за повече подробности.
За лесна и гъвкава инсталация и работа, i4/i4P поддържа стандартни двойни и четворни IRD връзки с един кабел между антената и блока за управление на антената (ACU). Тази проста и мощна система е произведена в съответствие с най-строгата проверка на качеството на ISO 9001:2001.
В допълнение, моделът i4P осигурява вградената система за автоматично управление на ъгъла на изкривяване за поддържане на оптимална сила на сигнала и повишаване на качеството на сателитното приемане в зони със слаб покритие на сателитен сигнал.
Популярен размер с по-висока производителност
45 см диаметър на рефлектора с национално покритие за Северна Америка, Европа и регионалната услуга по целия свят.
По-бързо получаване на сигнал
Изключителният алгоритъм за широкообхватно търсене (WRS) на Intellian позволява на антената да търси, намира и заключва сигнал с невероятна скорост и точност.
Проста и лесна инсталация
С един кабел за свързване на антената и ACU, системите Intellian i4 /i4P се инсталират бързо и лесно. Нашият усъвършенстван ACU е проектиран да изисква минимална настройка, така че можете да започнете да се наслаждавате на телевизионни програми на борда на вашата лодка за нула време.
Безжична връзка и Aptus mobile
Вграденият Wi-Fi позволява на ACU да бъде свързан безжично. Компютри, лаптопи и смартфони могат да се използват за свързване към ACU и наблюдение, контрол и промяна на настройките на системата безжично. Intellian Aptus mobile е достъпен за изтегляне за достъп до ACU чрез Wi-Fi и управление на антената от техните iPhone, iPad или други мрежови устройства. iPhone и iPad са регистрирани търговски марки на Apple Inc.
Настройте любимите си HDTV канали
i4/i4P на Intellian осигурява HD канали от Ku-обхвата. HD модулът е вграден в модула за управление на антената на Intellian i4/i4P за безпроблемна интеграция и лесен монтаж.
Вграден GPS
Intellian i4/i4P включва вграден GPS за по-лесна работа и по-бързо получаване на сигнал. Това позволява на i4/i4P да има по-висока точност и лесна работа, където и да плава корабът.
Удобна за потребителя работа
Блокът за управление на антената (ACU), който се доставя като пакет по подразбиране, ви дава удобна за потребителя работа за различни функции.

Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | i4 |
| ЧАСТ # | B4-409AA |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 45 cm (17.7 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕГЛО | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Характеристики на системата Intellian i4
- Функция за автоматично търсене и идентификация на сателит
- 2-осното стабилизиране осигурява високоскоростно проследяване
Антена с висока производителност
- Параболична антена с диаметър 45 см (17,7 инча) за приемане на сателитни сигнали от Ku-обхвата
- Кръгова или линейна поляризация в зависимост от региона и избрания LNB
- Вграден HD модул за Ku-band HD TV приемане
Патентованата технология Quick&Quiet℠ на Intellian (iQ²)
- Технологията iQ² ви позволява да се настройвате бързо, да поддържате стабилно заключване на сигнала и да се наслаждавате на любимите си телевизионни програми в тих комфорт
- Алгоритъмът за широкообхватно търсене (WRS) осигурява най-бързото получаване на сигнал, налично навсякъде
- Технологията за динамично накланяне на лъча (DBT) използва интелигентен анализ на лъча в реално време, за да осигури превъзходно качество на сигнала, като същевременно елиминира натрапчивия фонов шум, изпитан от конвенционалните антени
Блок за управление на антената
- Интуитивно управление с цифров информационен дисплей на ACU
- Безжични автоматизирани актуализации и диагностика чрез Aptus PC и Aptus Mobile
- DC изходен порт за лесно захранване на Intellian MIM или декодерния модул на Shaw
Възможност за множество приемници
- Множество приемници и телевизори могат да бъдат свързани с помощта на Multi-Switch или Intellian MIM (Мултисателитен интерфейсен модул)
- С помощта на MIM може да бъде избран главен приемник за управление на целевия сателит
- В Северна Америка, когато използвате Dish или Bell TV, се изисква MIM, позволяващ автоматично превключване на сателит от вашето дистанционно управление, точно както правите у дома
Вграден GPS и NMEA 0183 интерфейс
- i3 включва вграден GPS в антенния модул за по-бързо улавяне на сигнала
- GPS на кораба може да се свърже и през порта NMEA 0183 на задния панел на ACU
Стилен размер на профила на Radome
- 50 см (19,7 инча) диаметър на обтекателя на антената
- Антената тежи по-малко от 11,6 кг (25,5 паунда)
Тригодишна глобална гаранция
- Водеща в индустрията 3-годишна гаранция за части и изработка с 2-годишна гаранция за работа за всички антенни системи, гарантираща спокойствие с вашата хардуерна инвестиция
What's included
Какво е включено
Всички сателитни системи включват следните части като стандарт
- Антена и радиус 45 см (18 инча) рефлектор и LNB
- ACU (блок за управление на антената)
- Програма PC Controller (компактдиск със софтуер в комплекта)
- Ръководство за инсталиране и експлоатация
- Шаблон за инсталиране
- Ръководство за бързо инсталиране
Комплект за монтаж
- ACU монтажна скоба за маса × 2EA
- 15 м (49) фута × 1EA антена-ACU RG6 коаксиален кабел
- 3 m (10 фута) × 1EA ACU-IRD RG6 коаксиален кабел
- 10 м (33 фута) × 1EA DC захранващ кабел
- 1,8 м (6 фута) × 1EA PC сериен кабел
- Конектори и винтове
Intellian i4 карти на покритие





