Глобална морска сателитна телевизионна система Intellian i9W с 2 оси с 85 см (33,5") чиния и LNB за световен изглед (B4-919W2)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- i9W
- ЧАСТ #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Южна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Съвместимост на глобални сателитни услуги
Intellian i9W осигурява най-доброто удобство да ви свърже с хиляди програми за безплатна телевизия, платена телевизия, стандартна разделителна способност и висока разделителна способност по целия свят с един LNB модул, който включва множество (8) LO честоти.
Hands-free WorldView™ LNB модул
2-ро поколение, очакващ патент WorldView LNB модул е най-новата иновация от Intellian. За разлика от други LNB системи TVRO със стабилност ±1000 kHz, LNB модулът Intellian WorldView е изграден върху най-високата стабилност от ±10 kHz, която има 100 пъти по-голяма точност и по-голяма чувствителност на сигнала.
В допълнение, този LNB модул получава многолентови и многополяризирани сателитни телевизионни услуги по целия свят. Поради това не е необходимо лодкарите да сменят ръчно LNB вътре в купола на антената всеки път, когато плавателният съд преминава в различен регион на сателитно обслужване.
DVB-S2 приемане на цифрова телевизия
Някои от HD телевизионните услуги са преминали към DVB-S2 и в бъдеще ще бъдат повече. Благодарение на новаторската DVB-S2 цифрова телевизионна технология на Intellian, сега плаващите могат да се наслаждават на любимите си DTH (Direct To Home) развлечения в морето, точно като у дома.
Глобална сателитна библиотека
i9W включва предварително програмирана глобална сателитна библиотека, която позволява на плаващите да избират желания сателит, докато пътуват от регион на регион. След като сателитът бъде избран, модулът WorldView LNB автоматично ще превключи на съответната локална честота, за да получи сигнала.
Безжична връзка и Aptus mobile
Вграденият Wi-Fi позволява на ACU да бъде свързан безжично. Компютри, лаптопи и смартфони могат да се използват за свързване към ACU и наблюдение, контрол и промяна на настройките на системата безжично. Intellian Aptus mobile е достъпен за изтегляне за достъп до ACU чрез Wi-Fi и управление на антената от техните iPhone, iPad или други мрежови устройства. iPhone и iPad са регистрирани търговски марки на Apple Inc.

Specifications
| МАДЭЛЬ | i9W |
|---|---|
| ЧАСТ # | B4-919W2 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 85 cm (33.5 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ТЕГЛО | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W карти на покритие





