Intellian i9P Auto Skew САЩ / Канада морска сателитна телевизионна система (B4-919AA)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- i9P
- ЧАСТ #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P морска сателитна телевизионна система (B4-919AA)
Intellian i9P предлага най-мощните и надеждни сателитни телевизионни приеми както за развлекателни, така и за търговски кораби над 80 фута. Стилният дизайн на i9P се вписва идеално в модерни плавателни съдове с опростена форма.
Със своите патентовани иновации в технологиите Wide Range Search (WRS) и Dynamic Beam Tilting (DBT), дори и без никакви излишни сензори за движение, i9P винаги може да гарантира кристално чисто приемане на сателитна телевизия със звук със CD качество дори при най-суровите морски условия .
Най-иновативният дизайн на i9P са интегрираните HD и TriSat модули в неговия контролен блок. Това прави i9P първата морска антенна телевизионна система в историята, която позволява на плаващите да имат достъп до стотици HDTV канали от водещи доставчици на услуги за сателитна телевизия без допълнителни инструменти за преобразуване или кабелни кабели. С Intellian MIM, лодкарите могат да се насладят на превключване на канали чрез автоматично превключване на сателити точно като домашна система. Вижте ръководството за инсталиране на DISH Network MIM за повече подробности. В допълнение, този контролен блок предоставя на лодкарите интерактивна операционна платформа чрез софтуера на компютърния си контролер с много лесен потребителски интерфейс и пълен списък на световната сателитна библиотека.
i9P също така предлага интегрирана система за автоматично управление на ъгъла на изкривяване и високо прецизна GPS система, която не само ускорява скоростта на времето за получаване на сателитен сигнал, но също така подобрява качеството на сателитното приемане в зони със слаб сателитен сигнал.
Здраво задържане на сигнала
Ексклузивното динамично накланяне на лъча (DBT) на Intellian използва високоефективен, постоянно регулиращ се субрефлектор, който позволява на антената да остане най-силният сигнал през цялото време, докато корабът се движи с висока скорост.
По-бързо получаване на сигнал
Ексклузивният алгоритъм за широкообхватно търсене (WRS) на Intellian позволява на антената да търси, намира и заключва сигнал с невероятна скорост и точност.
Най-мощното изпълнение
85 см диаметър на рефлектора с национално покритие за Северна и Южна Америка, Европа и регионалната услуга по целия свят.
Настройте любимите си HDTV канали
i9P на Intellian осигурява HD канали от Ku-обхвата. HD модулът всъщност е вграден в блока за управление на антената на Intellian i9P за безпроблемна интеграция и лесен монтаж.
Вграден GPS
Intellian i9P включва вграден GPS за по-лесна работа и по-бързо получаване на сигнал.
Безжична връзка и Aptus mobile
Вграденият Wi-Fi позволява на ACU да бъде свързан безжично. Компютри, лаптопи и смартфони могат да се използват за свързване към ACU и наблюдение, управление и промяна на настройките на системата безжично. Intellian Aptus mobile е достъпен за изтегляне за достъп до ACU чрез Wi-Fi и управление на антената от техния iPhone, iPad или други мрежови устройства. iPhone и iPad са регистрирани търговски марки на Apple Inc.
Система "всичко в едно".
Системата за автоматично управление на ъгъла на изкривяване, GPS и разширеният обхват на издигане, осигурени като опция по подразбиране, позволяват на i9P да има подобрено приемане на сигнала в зони със слаб сателитен сигнал и да има точност и лесна работа, където и да плава корабът.

Specifications
| МАДЭЛЬ | i9P |
|---|---|
| ЧАСТ # | B4-919AA |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 85 cm (33.5 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕГЛО | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Напълно автоматизирана система
Автоматично търсене и идентификация на спътници. 2-осни стъпкови двигатели за стабилизиране на пиедестала.
Подобрена антена
Високоефективна 34-инчова параболична антена позволява 44dBW минимална EIRP. RHCP / LHCP, Вертикална / Хоризонтална поляризация.
Алгоритъм за широкообхватно търсене (WRS).
Конкурентните методи търсят тясната честотна лента на главния лоб. Ексклузивният WRS на Intellian обаче търси широк диапазон от странични лобове и скача до главния лоб, осигурявайки по-бързо улавяне на сателит.
Напълно автоматизирано цифрово видео излъчване (DVB)
Идентификация DVB декодер с CPLD позволява високоскоростна идентификация.
Технология за динамично накланяне на лъча (DBT).
Високоскоростен субрефлектор се върти извън оста, като проверява силата на сигнала 50 пъти в секунда и компенсира посоката на проследяване. По-малкото движение на главния рефлектор означава по-малко шум и удължава живота на продукта.
DVB-S2 Идентификация на сигнала
Високоскоростна идентификация с помощта на DVB-S2 декодер.
Нов тип контролен блок за антена
• Лесна за промяна и актуализиране на сателитна информация
• Лесна проверка на състоянието на антената и автоматична диагностика
• Лесно управление на антената чрез компютърен интерфейс
Автоматичен контрол на поляризация (ъгъл на изкривяване).
Автоматична система за контрол на ъгъла на изкривяване (-90°~ +90°) за линейна хоризонтална/вертикална поляризация.
Вграден GPS и NMEA 0183 интерфейсен порт
i9P включва вграден GPS вътре в антенния модул за по-бързо получаване на сигнал. GPS на кораба може да се свърже и през порта NMEA 0183 на задния панел на ACU.
Intellian i9P карти на покритие





