Intellian v60 VSAT морска антенна система (V1-60)
calcActive())">
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- v60
- ЧАСТ #:
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
15321,59 €
Без ДДС:
15321,59 €
Без ДДС:
Intellian v60 е 60 cm Ku-band морска VSAT антенна система с компактен дизайн на обтекател, позволяващ на по-малки плавателни съдове да се поберат в системите с пространствени ограничения. Със своята 3-осна стабилизираща платформа, v60 има превъзходна производителност при проследяване, която е почти равна на 1-метрова VSAT антенна система. V60 може да бъде конфигуриран за SCPC, широколентови или хибридни сателитни мрежи. Подходящ е за високоскоростен интернет, актуализации на времето и графики, имейл, прехвърляне на файлове и изображения, видеоконференции, VoIP, VPN и архивиране на база данни. V60 е проектиран и изработен да отговаря или надхвърля индустриалните и военните стандарти за вибрации, удари и електромагнитна съвместимост, за да осигури най-голяма надеждност при най-суровите условия в морето.
V60 има неограничен обхват на азимута за непрекъснато проследяване без развиване на кабелите в антената. Широкият диапазон на надморска височина от -10? до 100? позволява на v60 да има безпроблемно приемане на сигнала, докато корабът пътува близо до екватора или полярните региони. С най-лесния дизайн за инсталиране и най-удобния за потребителя интерфейс, който можете да намерите на пазара, v60 гарантира, че ще имате изцяло ново широколентово изживяване в морето.
V60 има вграден GPS за бързо намиране на сателит и автоматичен контрол на поляризацията за оптимизиране на силата на сигнала на линейно поляризационно захранване. V60 осигурява винаги включена, безкомпромисна производителност с най-високо качество и надеждни връзки в морето. V60 е най-добрият избор за моряци, които търсят широколентово изживяване от търговски клас с компактно, здраво и рентабилно решение.
Specifications
| МАДЭЛЬ | v60 |
|---|---|
| ЧАСТ # | V1-60 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | VSAT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 60 cm (23.6 inch) |
| ТЕГЛО | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review