Intellian v65 VSAT Marine Antenna System (V4-650)
Out of stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- v65
- ЧАСТ #:
- V4-650
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V65-System-V4-650
Intellian v65 VSAT морска антенна система (VG-650)
Най-добра RF производителност
Високоефективният дизайн на рефлектора и захранването на v65 осигурява драстично подобрена производителност на усилване за повишена прецизност на услугата и подобрен общ марж на връзката. Доставчиците на услуги вече могат да използват превъзходната производителност за достъп до нови пазарни сегменти чрез изграждане на нови, атрактивни планове за услуги, предлагащи наистина глобално покритие, по-висока пропускателна способност и планове за данни с по-голям размер. Мрежовото тестване на живо показва, че v65 предлага средно 1,2 dB/k подобрение в G/T спрямо всяка друга система в своя клас и може да постигне скорости на изтегляне до 100Mbps през сателити с висока пропускателна способност, като EPIC съзвездието на Intelsat.
Създаден за мащаб
Степента на приемане на морски сателитни комуникации нараства. Въпреки че това е положително развитие за индустрията, предизвикателството е да се поддържа търсенето. Ние в Intellian разбираме, че нашите клиенти не печелят приходи, докато системата не бъде инсталирана и активирана. V65 има за цел да разреши този проблем чрез няколко ключови функции.
Продуктът се доставя без никакви скоби за прибиране на пиедестала и RF конекторите вече са достъпни от малък външен панел, което означава, че вече няма нужда да премахвате обтекателя по време на тестване преди инсталиране или по време на самата инсталация. Спестяването на време чрез двата процеса подобрява ефективността на вашия бизнес и ви отвежда до активиране много по-бързо. V65 също така може да поддържа автоматизирано пускане в експлоатация, след като бъде правилно интегриран с дадена мрежа.
Гъвкава честота
На днешния пазар има редица пречки пред приемането. Тъй като сателитната технология се развива все по-бързо, потребителите са изправени пред важни технологични решения, като например да преминат към следващо поколение Ka-band услуги или новопоявили се предложения за Ku-band. Мнозина изразяват загриженост за блокиране по един или друг начин въз основа на хардуерни ограничения.
V65 е първата и единствена в света антенна система от клас 60 cm, която може да работи както в Ku-, така и в Ka-обхвати чрез прост процес на преобразуване. С помощта на един от характерните вградени комплекти за преобразуване на Intellian, потребителите могат да сменят ключови RF компоненти само за 10 минути, за да преминат от една честота към друга, осигурявайки максимална производителност във всяка география и осигурявайки комуникационно решение за бъдещето за крайни потребители навсякъде свят.
Specifications
| МАДЭЛЬ | v65 |
|---|---|
| ЧАСТ # | V4-650 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | VSAT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 65 cm (25.6 inch) |
| ЧЕСТОТА | Ka BAND, Ku BAND |
| ТЕГЛО | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 104 cm (40.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
| POLARIZATION | Linear, Cross-pol only |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | ±37° |