Основен модул Iridium 9523N
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- 9523N
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Основен модул Iridium 9523N
Най-малкият, най-лекият и най-модерният модул за глас и данни на Iridium, Iridium Core 9523 разширява границите на глобалните комуникации. Той разполага с опростена интеграция и предоставя мощни възможности, създавайки възможности за нови партньорски продукти и нови пазари по целия свят.
Iridium Core 9523 е най-малкият, най-лекият и най-усъвършенстваният сателитен приемо-предавателен модул на Iridium за глас и данни, позволяващ опростена глобална връзка за глас и данни чрез най-далечната мрежа в света.
Над 90% по-компактен от предишния ни модел и включващ стандартизирани конектори, той лесно се интегрира в нови партньорски продукти, за да достигне до преди недостатъчно обслужвани потребителски и вертикални пазари - и да стимулира глобалните комуникации по начини, които никога не са се смятали за възможни.
Нови възможности
От едно- или многоканални комуникационни платформи за морски, авиационни и сухопътни мобилни пазари до изключително мощни, подобрени функции ръчни интелигентни устройства и необслужвани сензори, модулът Iridium Core 9523 осигурява рентабилни сателитни комуникации за глас и данни.
Мощна способност
Iridium Core 9523 поддържа всички услуги за глас и данни на Iridium. Той предоставя способността, необходима за разработване на иновативни комуникационни устройства и технологичния гръбнак за приложения като GPS и базирани на местоположение услуги, Wi-Fi и Bluetooth.
Опростена интеграция
Iridium Core 9523 включва стандартизирани конектори, опростена интеграция на печатни платки и ултракомпактен форм фактор. Партньорите могат лесно да монтират Iridium Core 9523 директно върху тяхната платка за приложения - позволявайки оптимизация чрез споделени компоненти и източници на захранване.
Specifications
| МАДЭЛЬ | 9523N |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE M2M |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM SBD |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | AVIATION, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 70.44 mm |
| ШИРИНА | 36.04 mm |
| ДЪЛБОЧИНА | 8.9 mm |
| ТЕГЛО | 32 grams |