Iridium Edge™
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- EDGE
- ЧАСТ #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Дайте възможност на клиентите си да се възползват от своите съществуващи наземни решения за управление на флота, телематика, безопасност и други приложения за дистанционно наблюдение чрез Iridium Edge™, готово, надеждно сателитно комуникационно устройство, което допълва съществуващите клетъчни решения за създаване на двурежимна свързаност за най-отдалечените и труднодостъпни райони на света.
Бързото време за пускане на пазара е критичен компонент в днешната силно конкурентна комуникационна среда. Iridium Edge™ е готово, защитено от околната среда, здраво хардуерно устройство, което намалява разходите и усложненията, свързани с разработването на хардуер, производството и сертифицирането на специфичен за сателит терминал.
Основни характеристики на Iridium Edge™:
- Готово за хардуер устройство за проста интеграция с нисък риск
- Устройство с ниска цена за възприемане от клиенти на достъпна цена
- Сателитна добавка за наистина глобално покритие
- Готова наличност за бързо пускане на пазара
- Здраво захранване за индустриални инсталации
- Екологично запечатан за тежки условия
- 180° линия на видимост за компрометирани, частично блокирани местоположения
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) модем за превъзходни мрежови предимства на Iridium
Ключови пазари:
- Управление на флота
- Дистанционно наблюдение
- SCADA
- Проследяване на активи
- морски
Specifications
| МАДЭЛЬ | EDGE |
|---|---|
| ЧАСТ # | EDGE1601 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE M2M |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM SBD |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 130 mm (5.11") |
| ШИРИНА | 80 mm (3.15") |
| ДЪЛБОЧИНА | 30 mm (1.18") |
| ТЕГЛО | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
мрежа:
- Размер на съобщението: 240 байта (получаване), 370 байта (предаване)
- Честота: 1616 – 1626.5 MHz
Механични:
- Размери: 130 мм (Д) x 80 мм (Ш) x 30 мм (В)
- Защита от проникване: IP 67
- Странични и долни кабелни изходи
Екологични:
- Работен температурен диапазон: -40C до 85C
- Температурен диапазон на съхранение: -40C до 85C
Интерфейси:
- RS232 AT команден интерфейс
- Контролни линии за включване/изключване
мощност:
- Захранване (9-32V), SAE J1455 Защитено разтоварване
- Защита срещу обратна полярност
- Максимална мощност: 1,6 W (пикова за кратък предавателен пакет)
- Режими на ниска мощност: < 100uA
Сертификати:
- Сертифициране на сателитна мрежа Iridium®
- Одобрения на FCC, IC, CE, Австралия
- Съвместим с RoHS
Карта на глобалното покритие на Iridium

Iridium е единственият доставчик на наистина глобални решения за сателитен глас и данни с пълно покритие на земята (включително океани, въздушни пътища и полярни региони). Телефоните Iridium предоставят основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация.