ASE 9575 Extreme BagDock - PTT lubatud (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- BRÄND:
- ASE
- MUDEL:
- BAGDOCK
- OSA #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Ameerika Ühendriigid
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT võimalusega (ASE-9575B)
ASE Bag Dock on esmaabi kott, mis töötab nii Iridium 9575 Extreme kui ka 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefonidega (käesolevad seadmed). ASE Bag Dock on spetsiaalselt ja eesmärgipäraselt loodud kiireks kasutuselevõtuks esmaabi meeskondadele looduslike ja inimtekkeliste katastroofide korral. Bag Dock on ideaalne kasutamiseks hädaabi suhtlussüsteemides või kaugetes või üksikutes välitöötajates.
Bag Dockil on magnetiline antenn, mille saab paigutada kas sõiduki katusele või mis tahes lähedalasuvasse struktuuri, näiteks ajutise struktuuri tippu, et tagada parim võimalik "vaade taevasse" Iridiumiga kõige usaldusväärsemal viisil ühendamiseks. See vaade taevasse on kõige kriitilisem, kui kasutatakse uut võimsat Iridium Push-to-Talk (PTT) teenust Iridiumilt.
Kasutage antenni sõiduki sees, kui see on vajalik, kasutades imipunkte esiklaasi sees. Bag Dock kõrvaldab ka vajaduse kasutada Iridiumi laadimisaksessuaari, mis kinnitub telefoni/käesoleva seadme alusele. See täiustab telefoni kahel viisil:
Pakub mugavat ühendusporti, mis kasutab Iridium AC või sigari/sigaretide laadijat.
Parandab heli, saates koos Palm Mic'iga (mikrofonikõlar) — mõnikord nimetatakse seda "Fist Mic'iks."
Bag Dockil on integreeritud aku, mis võib pikendada Iridium 9575 kasutusaega kuni 12-19 tundi (sõltub kasutamisest). Kotiga on kaasas ka fist mic/kõlar, mis on loodud teie PTT suhtluse tõhususe suurendamiseks. Komplektis on ka abimüra sisend, kui peate integreerima sõiduki helisüsteemi või kasutama välist kõlarit.
Bag Dockil on vastupidav kanvas kott, millel on lihtsad kasutada velcro klapid, et pääseda kohandatud/erilised alad kotis, nagu antenn, kaablid jne. Bag Dock on ka polsterdatud, et pakkuda löögi- ja tolmu/saaste kaitset nii Iridium 9575 telefoni/käesoleva seadme kui ka dokkimisjaama ja Palm mikrofonikõlari jaoks. See pakub kompaktset paketti, et hoida kõiki aksessuaare kiireks ja lihtsaks kasutuselevõtuks hetkega — usume, et see on kõige kompaktsem lahendus, mis on praegu saadaval Iridium 9575 jaoks.
Specifications
| MUDEL | BAGDOCK |
|---|---|
| OSA # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | ASE |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | PORTABLE |
| TARVIKUD | DOCKING STATION |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PIKKUS | 15 cm |
| LAIUS | 11.5 cm |
| SÜGAVUS | 33 cm |
| KAAL | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
["Omadused:
- Kaitsev kõik-ühes kott-kompaktne
- Integreeritud aku pikendatud tööks
- Kiire kasutuselevõtt
- Pikendab Iridium 9575 kasutusaega kuni 12-19 tundi
- Magnetiline kahemoodne (Iridium + GPS) antenn
- Dokkimisjaam (Cradel) Iridium 9575 ja 9575PTT telefoni/käesoleva jaoks
- Lihtne laadimine
- Pakub täiustatud rusikamikrofon ja kõlar
- Üks lahendus Iridium 9575 ja 9575 PTT telefonide jaoks
- Suurendab Push-to-Talk (PTT) võrgu vastupidavust
- Parandab 9575 telefoni mikrofon ja kõlari heli
- Kasutuselevõtt lihtsaks - kõik ühes.
- Kiire kasutuselevõtt
- Ühendage sõiduki DC toite või AC/DC laadijaga
- Täiendav helisisend sõiduki integreerimiseks"]