ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| OSA # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | ASE |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| TARVIKUD | DOCKING STATION |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PIKKUS | 33 cm |
| LAIUS | 15 cm |
| SÜGAVUS | 11.5 cm |
| KAAL | 1.6 kg |
Write a Review