Intellian v100 VSAT mereantennisüsteem (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- OSA #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 on 1,05-meetrine Ku-riba mere VSAT-sideantennisüsteem. Oma 3-teljelise stabiliseeritud platvormi ning täiustatud vibratsiooni ja põrutusi summutava disainiga v110 suudab ülihästi töötada igat tüüpi laevadel, mis nõuavad "alati sisse lülitatud" ja "kvaliteetset" lairibasidet olenemata sellest, kui karmid ilma- ja mereolud on. V110 saab hõlpsasti konfigureerida SCPC-, lairiba- või hübriidsatelliitvõrkudele, millel on iDirect, Comtech Vipersat ja ABS-i (automaatse valgusvihu vahetamise) satelliitmodemid. V110 sobib kiireks Internetiks, ilmateate ja graafikute värskendamiseks, e-posti, failide ja piltide edastamiseks, videokonverentsi, VoIP-i, VPN-ide ja andmebaasi varundamiseks.
V110-l on piiramatu asimuudivahemik pidevaks jälgimiseks ilma antennis olevaid kaableid lahti keeramata. Lai tõusuvahemik -15 kuni 120 kraadi võimaldab v110-l sujuvalt signaali vastu võtta, kui laev sõidab ekvaatori või polaaralade lähedal.
V110 vastab FCC 2-kraadise vahekauguse nõudele ning on ehitatud Inteliani ülikõrgetele vibratsiooni- ja põrutusstandarditele. V110 lihtne disain pakub kergemat kaalu ja suuremat töökindlust kui mistahes konkurendi süsteem selles klassis. Lihtsaima paigalduskujunduse ja kõige kasutajasõbralikuma liidesega, mida turul võib leida, tagab v110, et saate merel täiesti uue lairibakogemuse.
Specifications
| OSA # | V3-11B |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | VSAT |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 105 cm (41.3 inch) |
| KAAL | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review