Intellian GX60 Ka-band, 65 cm (25,6 tolli) Global Xpressi terminal (GX1-62-111)
Out of stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- GX60
- OSA #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
Intellian v60GX VSAT mereantennisüsteem (V60GX)
Kompaktne Global Xpressi terminal
GX60 on kompaktne meresõiduga stabiliseeritud terminal, mis on valmis kasutamiseks Inmarsati kiirel Global Xpress (GX) lairibateenusel. Ehitatud ja varustatud integreeritud GX-modemiga GX60 paigaldatakse lihtsalt ja see tagab kiire ühenduvuse hetkega.
Lihtne ja kiire paigaldus
Paljude aastate jooksul on satelliitsidesüsteemide uuendamine olnud logistiline väljakutse, mis sageli tugineb kaldal asuva kraana olemasolule ja nõuab pikemat aega sadamas.
GX60 väiksus, integreeritud disain ja intuitiivne kasutajaliides võimaldavad operaatoritel terminali paigaldada ja kasutusele võtta sama ajaga kui FleetBroadband süsteemi. Lisaks pakub GX60 kiirust kuni 50 Mbps suure investeeringutasuvuse.
Täielik sideterminal
Tekkide all olevad standardsed VSAT-seadmed võivad olenevalt võrgu konfiguratsioonist hõivata terve serveririiuli väärtuses ruumi. GX60 integreeritud disain koondab mitu komponenti ühte kasti, vabastades pardal väärtuslikku salvestusruumi.
Tekialune terminal Intellian GX60 (BDT) sisaldab integreeritud Global Xpress Modemit ja 8-pordilist Etherneti lülitit, mis võimaldab otsest IP-ühendust tavalise Wi-Fi ruuteri või laeva pardal asuvate võrguvalmidusega seadmetega. Kui lihtne installiprotsess on lõppenud, saavad kasutajad mõne minutiga võrgus olla.
BDT on varustatud ka oma Wi-Fi antenniga, mis võimaldab juhtmevaba ühendust arvuti või mobiilseadmega terminali jälgimiseks ja juhtimiseks Intelliani Aptus tarkvara kaudu.
Specifications
| MUDEL | GX60 |
|---|---|
| OSA # | GX1-62-111 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | INMARSAT |
| TEENUS | INMARSAT GX |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 65 cm (25.6 inch) |
| SAGEDUS | Ka BAND |
| KAAL | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpressi (GX) levikaart

See kaart kujutab Inmarsati eeldatavat leviala pärast Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) kaubanduslikku kasutuselevõttu. Sellel kaardil näidatud I-5 F4 asukoht on vaid soovituslik. See kaart ei anna teenuse garantiid. Globaalne Xpressi kajastus 2017. aasta jaanuaris.