Iridium Extreme 9575N satelliittelefon (CPKTN1901)
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- 9575N EXTREME
- OSA #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Tai
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1 203,37 € 1 203,37 € each and save 2%
- Buy 5 for 1 191,09 € 1 191,09 € each and save 3%
- Buy 10 for 1 166,53 € 1 166,53 € each and save 5%
Täiustatud helikvaliteet, integreeritud valjuhääldi ja käed-vabad funktsioonid muudavad Iridium 9575 nutikaks valikuks.
Iridium 9575 Extreme on SMS-toega, mis võimaldab teil hõlpsasti kasutatava tekstisõnumi kaudu teistega ühenduses olla ja kogemusi jagada. Saada tasuta tekst- / SMS-sõnum .
Iridium Extreme on varustatud programmeeritava hädaabinupuga, mis aktiveerib kriitilise ja kiire reageerimise, kui seda kõige rohkem vajate. See on ainuke satelliittelefon, millel on GPS-toega SOS-nupp ja hädaabiteenused, mida toetab GEOS Travel Safety Group ja mis on kaasas ilma lisatasuta. Vaadake üksikasju .
Iridium 9575 Extreme on varustatud asukohapõhiste teenustega (LBS), mis võimaldavad GPS-positsioneerimist ja võimaldab teil määrata ja jagada oma koordinaate kõikjal maailmas.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| KOHALETOIMETAMINE | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MUDEL | 9575N EXTREME |
| OSA # | CPKTN1901 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | KÄESHOIDE |
| TARVIKUD | HANDSET |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| ANDMEKIIRUS | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNKTSIOONID | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| RÄÄKIAEG | UP TO 4 HOURS |
| OOTEAEG | UP TO 30 HOURS |
| PIKKUS | 140 mm (5.5") |
| LAIUS | 60 mm (2.36") |
| SÜGAVUS | 27 mm (1.06") |
| KAAL | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 äärmuslikud omadused
• GPS-toega asukohapõhised teenused
• Interneti-jälgimine
• Erinevatele turgudele võimaldatud kohandatud lahendused
• Tarvikud isikliku suhtluse järsuks parandamiseks
• Satelliidi hädaolukorra teavitusseadme (SEND) ühilduv SOS-nupu disain
• Usaldusväärne kahesuunaline ülemaailmne katvus
• Kõige karmim sõjaväelise disainiga satelliittelefon, mis eales ehitatud
What's included
Iridiumi globaalne levikaart

Iridium pakub olulisi sideteenuseid kaugetesse piirkondadesse ja kaugematesse piirkondadesse, kus muud sideviisid pole saadaval. Iridium®-võrk, mis põhineb ainulaadselt keerukal globaalsel tähtkujul, mis koosneb 66 ristseotud Low-Earth Orbit (LEO) satelliidist, pakub kvaliteetseid kõne- ja andmeühendusi kogu planeedi pinnal, sealhulgas üle hingamisteede, ookeanide ja polaaralade. Koos oma partnerettevõtete ökosüsteemiga pakub Iridium uuenduslikku ja rikkalikku usaldusväärsete lahenduste portfelli turgudele, mis nõuavad tõeliselt globaalset suhtlust.
Maast vaid 780 kilomeetri kaugusel asuva Iridiumi LEO võrgu lähedus tähendab pooluste vahelist katvust, lühemat edastusteed, tugevamaid signaale, väiksemat latentsust ja lühemat registreerimisaega kui GEO satelliitidel. Kosmoses on iga Iridiumi satelliit ühendatud kuni nelja teisega, luues dünaamilise võrgu, mis suunab liiklust satelliitide vahel, et tagada ülemaailmne levi isegi siis, kui traditsioonilised kohalikud süsteemid pole saadaval.