Iridium 9603N SBD transiiver
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- 9603N
- OSA #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Tai
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 174,04 € 174,04 € each and save 1%
- Buy 20 for 172,28 € 172,28 € each and save 2%
- Buy 50 for 170,52 € 170,52 € each and save 3%
- Buy 100 for 167,00 € 167,00 € each and save 5%
Iridium 9603N SBD transiiver
Revolutsiooniline mastaap, kompaktne Iridium 9603N on maailma väikseim kaubanduslikult saadaolev kahesuunaline satelliidiandmete transiiver, mis on loodud rakendusteks, kus ruumi on vähe ja ühenduvus on kriitiline.
Uuenduslik Iridium 9603 transiiver, mis on neljandiku Iridium 9602 mahust ja poole väiksema jalajäljega, ühendab Iridiumi satelliidi tähtkuju ülemaailmse katvuse Iridium Short Burst Data Service madala latentsusega, et pakkuda ülimalt usaldusväärset satelliidi sidet pooluste vahel.
Tänapäeval saadaolevate kaubanduslike satelliittransiiverite väikseima vormiteguriga Iridium 9603 sobib ideaalselt piiratud ruumiliste rakenduste jaoks, sealhulgas seire-, jälgimis- ja häiresüsteemide jaoks. See on ka väga taskukohane, makstes veidi rohkem kui eelmise põlvkonna Iridium 9602.
Pakkudes kahesuunalist sidet tähelepanuväärsel skaalal, laiendab Iridium 9603 transiiver veelgi Iridiumiga ühendatud kasutajabaasi kogu maailmas.
Keskkonnaspetsifikatsioonid
Töötemperatuuri vahemik: -40ºC kuni +85ºC
Tööniiskuse vahemik: _ 75% suhteline õhuniiskus
Säilitustemperatuuri vahemik: -40ºC kuni +85ºC
Säilitusniiskuse vahemik: _ 93 % suhteline õhuniiskus
RF liides
Sagedusvahemik: 1616 MHz kuni 1626,5 MHz
Kahepoolse printimise meetod: TDD (Time Domain Duplex)
Sisend/väljundtakistus: 50 oomi
Multipleksimismeetod: TDMA/FDMA
DC toite sisend
Toite sisendpinge vahemik: 5,0 V +/- .5 V DC
Toite sisendpinge pulsatsioon: <40mV pp
Tühikäiguvool (tipp): 156 mA
Tühikäigu vool (keskmine): 34 mA
Edastusvool (keskmine): 145mA
Edastusvool (tipp): 1,3A
Vastuvõtu vool (keskmine): 39 mA
Vastuvõtuvool (tipp): 156 mA
SBD sõnumiedastus – keskmine vool: 158mA
SBD sõnumiedastus – keskmine võimsus: <= 0,8 W
Specifications
| MUDEL | 9603N |
|---|---|
| OSA # | SBDN9603E |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE M2M |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM SBD |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE, SÕIDUK |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| TÖÖTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 31.5 mm |
| LAIUS | 29.6 mm |
| SÜGAVUS | 8.1 mm |
| KAAL | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Iridiumi globaalne levikaart

Iridium on ainus tõeliselt globaalsete satelliithääle- ja andmesidelahenduste pakkuja, mis katab täielikult maakera (sealhulgas ookeanid, hingamisteed ja polaaralad). Iridium-telefonid pakuvad olulisi sideteenuseid kaugematesse piirkondadesse ja kaugematesse piirkondadesse, kus muud sideviisid pole saadaval.