Iridium AeroAntenna fikseeritud mast antenn - kinnitus (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna fikse mast antenn - Kinnitusmontaaž (AT1621-73)
AeroAntenna fikse mast antenn, mõeldud kasutamiseks Iridium 9500, 9505 või 9505A satelliittelefonide ja 9570 kaasaskantava doki jaoks, pakub erakordset vastuvõtutootlikkust püsivate siseruumide või meretegevuse rakenduste jaoks. See on loodud töötama vabases õhus. (Ilma maapinnata.) AT1621-73 fikseeritud mast Iridiumi tarvikute pole montaaž antenn on mõeldud kasutamiseks Iridiumi ja Motorola satelliittelefonide ning erinevate fikseeritud asukoha kaasaskantavate dokkimisjaamade süsteemidega.
Specifications
| OSA # | AT1621-73 |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | AEROANTENNA |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| TÖÖTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| FUNKTSIOONID | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| KAAL | 226,79 gramas |