Starlinki standardne aktiveeritud kõrge kiiruseline satelliitinternet standardkomplekt (KASUTATUD)
calcActive())">
See on kiireim satelliitinternetiseade, mille voogedastuskiirus ulatub kuni 100Mbps! Nõutav toiteallikas.
In stock
- BRÄND:
- STARLINK
- MUDEL:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Ilma KM-ta:
275,81 €
245,16 €
Ilma KM-ta:
245,16 €
Ilma KM-ta:
Starlinki kõrge kiiruseline kaasaskantav satelliitinternetite terminali rent
Uus viis ühenduse loomiseks
Voogedastus, videokõned, veebimängud, kaugtöö ja palju muud on nüüd võimalik isegi kõige kaugemates kohtades tänu maailma kõige arenenumale internetisüsteemile.
Kuidas seadistada ja installida oma Starlinki komplekt
Ühendage internetiga minutitega
Seadistage Starlink vaid kahe sammuga. Juhised kehtivad mõlemas järjekorras:
1 ÜHENDAGE SEE TOITEALLIKASSE
2 SUUNAKE TAEVASSE
Starlink vajab takistusteta vaadet taevasse. Laadige alla Starlinki rakendus, et määrata oma parim installikoht.


Specifications
| MUDEL | STANDARD KIT |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRÄND | STARLINK |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, PORTABLE |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| TÖÖTEMPERATUUR | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| TOETATUD KEELED | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| SAGEDUS | Ka BAND, Ku BAND |
| FUNKTSIOONID | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| SERTIFIKATSIOONID | FCC |
| PIKKUS | 303 mm |
| SÜGAVUS | 513 mm |
| KAAL | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review