Thuraya IP + kaasaskantav lairiba satelliitmodem
In stock
- BRÄND:
- THURAYA
- MUDEL:
- IP+
- OSA #:
- 9104
- ORIGIN:
- Ameerika Ühendriigid
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ on loodud toetama laia valikut missioonikriitilisi rakendusi, pakkudes selle suurusega terminalilt kiireimat IP-kiirust. Väga kaasaskantav Thuraya IP+ saab hõlpsasti mõne sekundiga seljakotist lairibaühendusse juurutada, võimaldades teil kasutada usaldusväärset lairibajuurdepääsu Thuraya ulatusliku satelliidivõrguga hõlmatud kohtadest.
Töö. Meil. Surfata. Skype. Facebook. Igal pool.
Thuraya IP+ kiire IP-võimalused võimaldavad kasutajatel pääseda juurde ettevõtte võrkudele ning suhelda kolleegide, pere ja sõpradega e-posti, sotsiaalmeedia ja VoIP-rakenduste kaudu, kus iganes ja millal nad seda vajavad.
Specifications
| KOHALETOIMETAMINE | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MUDEL | IP+ |
| OSA # | 9104 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| KASUTUSALA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRÄND | THURAYA |
| VÕRK | THURAYA |
| TEENUS | THURAYA IP |
| KASUTA TÜÜPI | PORTABLE |
| TARVIKUD | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKTSIOONID | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TÄHTKUJU | 2 SATELLIIT |
| PIKKUS | 216 mm (8.5") |
| LAIUS | 216 mm (8.5") |
| SÜGAVUS | 45 mm |
| KAAL | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ leviala kaart

Thuraya tugev satelliidivõrk pakub levi ka kõige kaugemates kohtades, tagades ummikuteta satelliitside, et hoida teid alati ühenduses. Alates uuenduslikust satelliidikujundusest kuni iga Thuraya seadme ja tarviku töökindluseni – pakume tõeliselt suurepärast satelliitsidelahendust väljaspool maapealsete süsteemide ja mobiilsidevõrkude piire.
Thuraya võrk ei hõlma Põhja- ega Lõuna-Ameerikat.