iDirect Evolution X1 DVB-S2 Kaugjuhtimispult Satelliitruuter
In stock
- BRÄND:
- IDIRECT
- MUDEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 kaugjuhtimispult satelliidiruuter
Kulutõhus kaugpakett, mis sobib suuremahulistele võrkudele SCADA, müügikohtade, ATM, femtokellade ja väikeste ettevõtete rakenduste jaoks. Kaugjuhtimispult sisaldab DVB-S2/ACM ja adaptiivset TDMA, marsruutimist, VLAN-funktsionaalsust, QoS ja valikulist AES-krüpteerimist.
Specifications
| MUDEL | X1 |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIIT INTERNET |
| BRÄND | IDIRECT |
| VÕRK | VSAT |
| SAGEDUS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| PIKKUS | 22.9 cm (9") |
| LAIUS | 17.3 cm (6.8") |
| SÜGAVUS | 4.6 cm (1.8") |
| KAAL | 0.82 kg (1.8 lb) |