Iridium Edge™
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE
- DIO #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tajland
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Omogućite svojim klijentima da iskoriste svoja postojeća zemaljska rješenja za upravljanje voznim parkom, telematiku, sigurnost i druge aplikacije za daljinski nadzor putem Iridium Edge™, gotovog, pouzdanog satelitskog komunikacijskog uređaja koji nadopunjuje postojeća mobilna rješenja za stvaranje povezivosti u dva načina za najudaljenija i najnepristupačnija područja svijeta.
Brzo izlazak na tržište ključna je komponenta u današnjem visoko konkurentnom komunikacijskom okruženju. Iridium Edge™ je gotov, ekološki zaštićen, robusni hardverski uređaj koji smanjuje troškove i komplikacije povezane s razvojem hardvera, proizvodnjom i certificiranjem terminala specifičnog za satelite.
Ključne značajke Iridium Edge™:
- Uređaj spreman za hardver za jednostavnu integraciju s malim rizikom
- Jeftin uređaj za prihvatljivu kupnju
- Satelitski dodatak za istinsku globalnu pokrivenost
- Dostupnost na policama za brzo izlazak na tržište
- Robusno napajanje za industrijske instalacije
- Ekološki zatvoren za teške uvjete
- Linija vidljivosti od 180° za ugrožene, djelomično blokirane lokacije
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem za vrhunske mrežne prednosti Iridiuma
Ključna tržišta:
- Mornarički menađer
- Daljinski nadzor
- SCADA
- Praćenje imovine
- pomorski
Specifications
| MODEL | EDGE |
|---|---|
| DIO # | EDGE1601 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE M2M |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI, VOZILNI |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| KONSTELACIJA | 66 SATELITA |
| DULJINA | 130 mm (5.11") |
| ŠIRINA | 80 mm (3.15") |
| DUBINA | 30 mm (1.18") |
| TEŽINA | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Mreža:
- Veličina poruke: 240 bajtova (primanje), 370 bajtova (prijenos)
- Frekvencija: 1616 – 1626,5 MHz
Mehanički:
- Dimenzije: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Zaštita od prodora: IP 67
- Bočni i donji izlazi za kabele
Zaštita okoliša:
- Raspon radne temperature: -40C do 85C
- Raspon temperature skladištenja: -40C do 85C
sučelja:
- RS232 AT komandno sučelje
- Kontrolne linije za uključivanje/isključivanje
Vlast:
- Napajanje (9-32V), SAE J1455 Zaštićeno od pada opterećenja
- Zaštita od obrnutog polariteta
- Maksimalna snaga: 1,6 W (vršna snaga za kratki niz odašiljanja)
- Načini niske potrošnje energije: < 100uA
Certifikati:
- Certifikacija satelitske mreže Iridium®
- Odobrenja FCC, IC, CE, Australija
- RoHS usklađen
Karta globalne pokrivenosti Iridium

Iridium je jedini pružatelj istinski globalnih satelitskih glasovnih i podatkovnih rješenja s potpunom pokrivenošću zemlje (uključujući oceane, dišne putove i polarne regije). Iridium telefoni isporučuju bitne komunikacijske usluge do i iz udaljenih područja gdje nije dostupan nikakav drugi oblik komunikacije.