Beam IsatDock LITE, skirta Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- BRANDAS:
- BEAM
- MODELIS:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE, skirta Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE, skirtas Inmarsat IsatPhone Pro, leidžia pusiau nuolatinį diegimą įvairiose programose, kur reikalinga lengva prieiga prie standartinių balso ir *duomenų paslaugų sausumos ir jūros programoms.
„IsatDock LITE“ leidžia „IsatPhone Pro“ visada būti įjungtam ir paruoštam priimti įeinančius skambučius, į kuriuos galima atsiliepti naudojant „Bluetooth“ priedą arba pasirenkamą privatumo ragelį. „IsatPhone Pro“ ragelis saugiai telpa į doką, kuris taip pat yra užrakinamas raktu, kitos funkcijos apima telefono įkrovimą, USB *duomenų prievadą, įmontuotą skambėjimo signalą ir leidžia anteną ir maitinimą nuolat prijungti prie doko, paruošto naudoti. „IsatPhone Pro“ ragelis lengvai įdedamas ir išimamas paspaudus mygtuką, esantį doko viršuje, todėl prireikus jį labai lengva naudoti toliau nuo doko.
Specifications
| MODELIS | ISD LITE |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| SUDERINAMA SU | ISATPHONE PRO |
Feature
„IsatDock LITE“ funkcijos
• Telefonas visada įkrautas
• Reguliuojamas įmontuotas skambutis
• Status LED su reguliuojamu ryškumu
• Yra universalus RAM laikiklis
• Balso ir duomenų palaikymas
• Pasirenkamas privatumo ragelis
• Plonas dizainas
• Aukštos kokybės ABS plastikas
• Vieno veikimo įterpimo mechanizmas
• Įdėjimo kreiptuvai
• Vieno mygtuko atleidimas
• Užrakinamas raktu
• Universalios tvirtinimo galimybės
• Tvirtas GSPS/GPS antenos jungtis
• Prieinami valdymo mygtukai
• 24 mėnesių garantija
What's included
Kas įtraukta:
• IsatDock LITE
• Universalus tvirtinimo laikiklis (RAM)
• Ragelio užrakinimo raktas
• 10-32V nuolatinės srovės maitinimo kabelis
• Vartotojo vadovas
• Greitos pradžios vadovas