„Intellian t130Q“ 3 ašių pasaulinė sistema su 125 cm (49,2 colio) atšvaitu ir universaliu keturkampiu LNB (T3-131AQS)
In stock
- BRANDAS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- t130Q
- DALIS Nr.:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
„Intellian t130 Marine Satellite TV System“ (T2-1317S)
Tiems, kurie valdo didesnį laivyną, t110W / t110Q gali būti sujungtas su bet kuria laive esančia „Intellian“ sukurta palydovinio ryšio sistema (VSAT arba FleetBroadband), kad būtų galima nuotoliniu būdu pasiekti ir valdyti „Aptus Web“, nesvarbu, kur laivas yra visame pasaulyje.
Naudodami „Wi-Fi“ palaikantį ACU, vartotojai gali belaidžiu būdu prisijungti prie t110W / t110Q naudodami „Aptus PC“ arba „Aptus Mobile“, „iOS“ mobiliąją programą, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“. „Aptus“ siūlo vartotojams momentinę diagnostiką, našumo registravimo funkcijas ir antenos programinės aparatinės įrangos bei pasaulinės palydovinės bibliotekos atnaujinimus vienu paspaudimu, užtikrinant, kad antena visada veiktų didžiausiu našumu.
Neprilygstamas palydovo našumas jūroje
Rasti palydovą, esantį už 22 000 mylių, nėra lengva, tačiau dėl „Intellian“ plataus diapazono paieškos technologijos mūsų antenos ieško didesniame diapazone ir per kelias sekundes užfiksuoja signalą – keturis ar penkis kartus greičiau nei įprastos antenos.
Laikytis to signalo plaukiant arba valčiai judant yra dar viena priežastis pasirinkti „Intellian“. Mūsų patentuota dinaminio pluošto pakreipimo (DBT) technologija naudoja išmanią, realaus laiko pluošto analizę, kad išlaikytų stipriausią signalą net laivui plaukiant dideliu greičiu arba esant atšiauriam orui. Tai taip pat sumažina poreikį nuolat reguliuoti indą, sumažinant bendrą antenos nusidėvėjimą.
Specifications
| MODELIS | t130Q |
|---|---|
| DALIS Nr. | T3-131AQS |
| PRODUKTO TIPAS | SATELLITE TV |
| BRANDAS | INTELLIAN |
| NAUDOTI TIPAS | JŪRINĖ |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| DAŽNIS | Ku BAND |
| SERTIFIKATAI | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |