„Intellian GX60 Ka-band“, 65 cm (25,6 colio) „Global Xpress“ terminalas (GX1-62-111)
Out of stock
- BRANDAS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- GX60
- DALIS Nr.:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
„Intellian v60GX VSAT Marine Antenna System“ (V60GX)
Kompaktiškas Global Xpress terminalas
GX60 yra kompaktiškas stabilizuotas jūrinis terminalas, paruoštas naudoti didelės spartos Inmarsat Global Xpress (GX) plačiajuosčio ryšio paslaugoje. Sukurtas ir tiekiamas su integruotu GX modemu, GX60 lengvai montuojamas ir užtikrina greitą ryšį akimirksniu.
Paprastas ir greitas montavimas
Daugelį metų palydovinio ryšio sistemų atnaujinimas buvo logistikos iššūkis, dažnai priklausomas nuo kranto esančio krano prieinamumo ir reikalaujantis ilgesnio laiko uoste.
GX60 mažas dydis, integruotas dizainas ir intuityvi vartotojo sąsaja reiškia, kad operatoriai gali įdiegti ir paleisti terminalą per tiek pat laiko, kiek ir FleetBroadband sistema. Be to, iki 50 Mbps spartos GX60 užtikrina didelę investicijų grąžą.
Pilnas ryšių terminalas
Standartinė VSAT žemiau denio įranga gali užimti visą serverio stelažų vertę, priklausomai nuo tinklo konfigūracijos. Integruotas GX60 dizainas sujungia kelis komponentus į vieną dėžę, atlaisvindamas vertingos vietos saugykloje.
„Intellian GX60 Below Deck Terminal“ (BDT) apima integruotą „Global Xpress Modem“ ir 8 prievadų eterneto jungiklį, kuris suteikia tiesioginį IP ryšį su standartiniu „Wi-Fi“ maršruto parinktuvu arba laive esančiais tinklui paruoštais įrenginiais. Kai paprastas diegimo procesas bus baigtas, vartotojai gali prisijungti prie interneto per kelias minutes.
BDT taip pat turi savo Wi-Fi anteną, leidžiančią belaidžiu būdu prisijungti prie kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, kad būtų galima stebėti ir valdyti terminalą naudojant „Intellian“ Aptus programinę įrangą.
Specifications
| MODELIS | GX60 |
|---|---|
| DALIS Nr. | GX1-62-111 |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | INTELLIAN |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT GX |
| NAUDOTI TIPAS | JŪRINĖ |
| PRIEDŲ TIPAS | ANTENNA |
| ANTENOS DYDIS | 65 cm (25.6 inch) |
| DAŽNIS | Ka BAND |
| SVORIS | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) aprėpties žemėlapis

Šiame žemėlapyje pavaizduota numatoma Inmarsat aprėptis po komercinio Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) pristatymo. Šiame žemėlapyje parodyta I-5 F4 padėtis yra tik orientacinė. Šis žemėlapis nesuteikia paslaugų garantijos. Global Xpress aprėptis 2017 m. sausio mėn.