Iridium AeroAntenna Fiksuoto Stiebo Antena - Laikiklio Montavimas (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna fiksuoto stiebo antena - laikiklio montavimas (AT1621-73)
AeroAntenna fiksuoto stiebo antena, skirta naudoti su Iridium 9500, 9505 arba 9505A palydoviniais telefonais ir 9570 nešiojamuoju dokais, užtikrina išskirtinį priėmimo našumą nuolatiniam naudojimui pastatuose arba jūroje. Ji skirta veikti laisvoje ore. (Be žemės plokštės.) AT1621-73 fiksuoto stiebo Iridium priedų stulpų montavimo antena skirta naudoti su Iridium ir Motorola palydoviniais telefonais bei įvairiomis fiksuotomis nešiojamųjų dokų sistemomis.
Specifications
| DALIS Nr. | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | 100% GLOBAL |
| BRANDAS | AEROANTENNA |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PASLAUGA | IRIDIUM VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ |
| PRIEDŲ TIPAS | ANTENNA |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| FUNKCIJOS | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| SVORIS | 226,79 gramas |