Iridžio pluošto pasyviojo antenos kabelio rinkinys – 3 m / 9 pėdos (RST931)
In stock
- BRANDAS:
- BEAM
- DALIS Nr.:
- RST931
- ORIGIN:
- Jungtinė Karalystė
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam pasyviojo antenos kabelio rinkinys – 3 m / 9,8 pėdos (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 m (9 pėdų) antenos kabelis suteikia lanksčią montavimo galimybę labai kompaktiškiems įrengimams, kai siųstuvo-imtuvo modulis yra šalia antenos ir yra iš anksto sujungtas su TNC kištukinėmis jungtimis.
• Pagal Iridium 3dB nuostolių specifikaciją
• Times mikrobangų kabelis
• TNC baigtas prisijungti prie terminalo ir antenos
• Visiškai išbandyta
• Surinkta Australijoje
Specifications
| DALIS Nr. | RST931 |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PRIEDŲ TIPAS | CABLE |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| ILGIS | 3m (9.8') |
| SVORIS | 0.15 kg (0.33 lbs) |