Starlink standartinis aktyvuotas didelės spartos palydovinis interneto standartinis rinkinys (NAUDOJAMAS)
calcActive())">
Tai yra greičiausias palydovinis interneto įrenginys, turintis transliacijos greitį iki 100Mbps! Reikalingas maitinimo šaltinis.
In stock
- BRANDAS:
- STARLINK
- MODELIS:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Be PVM:
275,81 €
245,16 €
Be PVM:
245,16 €
Be PVM:
Starlink Didelio Greičio Nešiojamojo Palydovinio Interneto Terminalo Nuoma
Naujas būdas prisijungti
Transliacijos, vaizdo skambučiai, internetiniai žaidimai, nuotolinis darbas ir dar daugiau dabar įmanoma net pačiose atokiausiose vietose, dėka pažangiausios interneto sistemos pasaulyje.
Kaip nustatyti ir įdiegti savo Starlink rinkinį
Prisijunkite per kelias minutes
Nustatykite Starlink vos dviem žingsniais. Instrukcijos veikia bet kuria tvarka:
1 ĮJUNKITE
2 NUKREIPKITE Į DANGŲ
Starlink reikalauja neužstočios dangaus matomumo. Atsisiųskite Starlink programėlę, kad nustatytumėte geriausią įrengimo vietą.


Specifications
| MODELIS | STANDARD KIT |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | STARLINK |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| DAŽNIS | Ka BAND, Ku BAND |
| FUNKCIJOS | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| SERTIFIKATAI | FCC |
| ILGIS | 303 mm |
| GYLIS | 513 mm |
| SVORIS | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review