Thuraya IP + nešiojamas plačiajuosčio ryšio palydovinis modemas
In stock
- BRANDAS:
- THURAYA
- MODELIS:
- IP+
- DALIS Nr.:
- 9104
- ORIGIN:
- Jungtinės Valstijos
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Siekdamas didžiausio IP spartos iš tokio dydžio terminalo, Thuraya IP+ yra sukurtas taip, kad palaikytų daugybę svarbių programų. Labai nešiojamas, Thuraya IP+ gali būti lengvai perkeliamas iš kuprinės į plačiajuostį ryšį per kelias sekundes, todėl galėsite pasinaudoti patikima plačiajuosčio ryšio prieiga iš vietų, kurias apima platus Thuraya palydovinis tinklas.
Darbas. El. paštas. Naršyti. Skype. Facebook. Bet kur.
Thuraya IP+ didelės spartos IP galimybės leidžia vartotojams pasiekti įmonės tinklus ir susisiekti su kolegomis, šeima ir draugais el. paštu, socialine žiniasklaida ir VoIP programomis, kur ir kada tik reikia.
Specifications
| PRISTATYMAS IŠ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELIS | IP+ |
| DALIS Nr. | 9104 |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BRANDAS | THURAYA |
| TINKLAS | THURAYA |
| PASLAUGA | THURAYA IP |
| NAUDOTI TIPAS | PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 2 PALYDOVAI |
| ILGIS | 216 mm (8.5") |
| PLOTIS | 216 mm (8.5") |
| GYLIS | 45 mm |
| SVORIS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ aprėpties žemėlapis

Tvirtas „Thuraya“ palydovinis tinklas užtikrina aprėptį atokiausiose vietose, užtikrindamas palydovinį ryšį be perkrovų, kad visada galėtumėte palaikyti ryšį. Nuo naujoviško palydovinio dizaino iki kiekvieno Thuraya įrenginio ir priedo patikimumo – mes siūlome tikrai aukščiausios kokybės palydovinio ryšio sprendimą už antžeminių sistemų ir korinio ryšio tinklų ribų.
Thuraya tinklas neapima Šiaurės ar Pietų Amerikos.