Thuraya XT-LITE palydovinis telefonas
Out of stock
- BRANDAS:
- THURAYA
- MODELIS:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Pietų Korėja
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Thuraya XT-LITE palydovinis telefonas
Thuraya XT-LITE užtikrina patikimą palydovinio telefono ryšį ir neprilygstamą vertę. Jis skirtas taupantiems vartotojams, kuriems reikia saugiai palaikyti ryšį, nepakenkiant aiškam ir nenutrūkstamam ryšiui. Tai labai paprasta naudoti. Galite skambinti ir siųsti SMS žinutes palydoviniu režimu, nesvarbu, ar kertate dykumą, plaukiate jūroje ar kopsite į kalnus.
Skambučiai ir tekstiniai pranešimai palydoviniu režimu
Skambinkite ir siųskite SMS žinutes palydoviniu režimu, kai nėra antžeminio tinklo. Pažangi įvairiakryptė antena užtikrina nenutrūkstamą ryšį, siūlydama sklandų vaikščiojimo ir kalbėjimo funkciją skambinant keliaujant.
Ilgas baterijos veikimo laikas
Thuraya XT-LITE užtikrina patikimą ryšį su ilgai veikiančia baterija, kuri suteikia iki šešių valandų pokalbio ir iki 80 valandų budėjimo režimo.
Naudojimo paprastumas
Tiesiog įkraukite telefoną ir įsitikinkite, kad SIM kortelė veikia. Tai taip paprasta. Tada galite užprogramuoti Thuraya XT-LITE viena iš 13 galimų kalbų (supaprastinta kinų kalba yra kaip atskira programinė įranga).
Palaikomas patikimiausias ir galingiausias palydovinis tinklas
Thuraya palydovinis tinklas garsėja patikimiausiu palydoviniu tinklu, apimančiu maždaug 160 šalių arba du trečdalius pasaulio. Thuraya XT-LITE suteikia galimybę gauti skambučio pranešimą, net jei palydovinė antena yra pastatyta, todėl visada būsite prisijungę.
Papildomos funkcijos : Adresų knyga, žadintuvai, skaičiuotuvas, kalendorius, skambučių žurnalai, konferenciniai skambučiai, kontaktų grupės, greitasis rinkimas, chronometras ir pasaulio laikas.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| PRISTATYMAS IŠ | DUBAI, UAE |
| MODELIS | XT LITE |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| BRANDAS | THURAYA |
| TINKLAS | THURAYA |
| PASLAUGA | THURAYA VOICE |
| NAUDOTI TIPAS | RANKINĖ |
| PRIEDŲ TIPAS | HANDSET |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| DUOMENŲ GREITIS | N/A |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| FUNKCIJOS | PHONE, TEXT MESSAGING |
| ŽVAIGŽDYNAS | 2 PALYDOVAI |
| KALBĖJIMO LAIKAS | UP TO 6 HOURS |
| BUDĖJIMO LAIKAS | UP TO 80 HOURS |
| ILGIS | 128 mm (5.04") |
| PLOTIS | 53 mm (2.09") |
| GYLIS | 27 mm (1.06") |
| SVORIS | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite aprėpties žemėlapis

Tvirtas „Thuraya“ palydovinis tinklas užtikrina aprėptį atokiausiose vietose, užtikrindamas palydovinį ryšį be perkrovų, kad visada galėtumėte palaikyti ryšį. Nuo naujoviško palydovinio dizaino iki kiekvieno Thuraya įrenginio ir priedo patikimumo – mes siūlome tikrai aukščiausios kokybės palydovinio ryšio sprendimą už antžeminių sistemų ir korinio ryšio tinklų ribų.
Thuraya tinklas neapima Šiaurės ar Pietų Amerikos.