iDirect Evolution X1 DVB-S2 Nuotolinis palydovinis maršrutizatorius
In stock
- BRANDAS:
- IDIRECT
- MODELIS:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Nuotolinis palydovinis maršrutizatorius
Kainų atžvilgiu efektyvus nuotolinis rinkinys, idealus didelio masto tinklams SCADA, Pardavimo taškams, ATM, Femtocell'ams ir mažoms įmonėms. Nuotolinis įrenginys turi DVB-S2/ACM ir adaptacinį TDMA, maršrutizavimą, VLAN funkcionalumą, QoS ir pasirenkamą AES šifravimą.
Specifications
| MODELIS | X1 |
|---|---|
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| BRANDAS | IDIRECT |
| TINKLAS | VSAT |
| DAŽNIS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SERTIFIKATAI | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| ILGIS | 22.9 cm (9") |
| PLOTIS | 17.3 cm (6.8") |
| GYLIS | 4.6 cm (1.8") |
| SVORIS | 0.82 kg (1.8 lb) |