Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 Land Portable Satellite Internet Terminal (403720B-00505)
In stock
- ZĪMOLS:
- COBHAM
- MODELIS:
- EXPLORER 710
- DAĻA #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Cobham BGAN Explorer 710 sauszemes portatīvais satelīta interneta terminālis
Kompakts un viegls ar uzlabotu funkcionalitāti
EXPLORER 710 ir pasaulē mazākais 1. klases terminālis un pirmais, kas spēj piekļūt BGAN HDR (augsta datu pārraides ātruma) pakalpojumam. Terminālim ir uzlabota funkcionalitāte, tostarp iebūvēta savienošanas iespēja, kas dubultos jūsu straumēšanas ātrumu.
Viena no tā jaunajām un aizraujošajām funkcijām ļaus lietotājiem pievienot savas viedtālruņa ierīces, lai jūs varētu iespējot datu savienojuma balss zvanus. Citas funkcijas ietver USB resursdatora saskarni, karsti maināmas baterijas, viegli lietojamu LED displeju un vairākas saskarnes, lai atbalstītu plašu lietojumu klāstu.
Jaunais EXPLORER 710 BGAN terminālis ir paredzēts, lai uzsāktu jaunu ātrgaitas īpaši pārnēsājamu satelītu straumēšanas laikmetu apraidei un citām IP balstītām nozares lietojumprogrammām.
EXPLORER 710 nodrošina straumēšanas ātrumu virs 650 kbps, izmantojot jauno augsta datu pārraides ātruma straumēšanas pakalpojumu, ko Inmarsat ieviesīs šī gada trešajā ceturksnī. EXPLORER 710, kas pieejams 2013. gada septembrī, nodrošina ātrāko video straumēšanu pēc pieprasījuma, izmantojot satelītu ar garantētu QoS.
Kā pasaulē mazākais un vieglākais 1. klases BGAN terminālis un pirmā platforma, kas standarta aprīkojumā izmanto jaunu liela datu pārraides ātruma straumēšanu, EXPLORER 710 ir pozicionēts, lai atbalstītu raidorganizācijas mobilās ārējās apraides kvalitātes uzlabošanā.
"Izmantojot EXPLORER 710, mēs esam izstrādājuši līdz šim vismodernāko un mazāko 1. klases termināli," komentē Valters Taigesens, Cobham SATCOM vadītājs. "Mēs esam lepni, ka pirmais EXPLORER, kas pilnībā izstrādāts saskaņā ar Cobham SATCOM, lietotājiem piedāvā tik ievērojamu veiktspējas palielinājumu."
Turpinot tehnoloģiju līderības tradīciju, kas aizsākta, kad EXPLORER komanda (toreiz kā daļa no Thrane & Thrane) 2005. gadā prezentēja savu pirmo BGAN termināli, EXPLORER 710 ietver arī vairākas uzlabotas jaunas funkcijas, tostarp iespēju savienot signālus no vairākiem termināļiem, izmantojot Ethernet un sasniegt IP straumēšanas ātrumu 1 Mbps vai pat lielāku.
EXPLORER 710 arī iepazīstina ar viedtālruņu lietotnēm BGAN savienojamības pasaulē, ļaujot lietotājiem savienot savas ierīces balss zvaniem un savienojamībai. Citas funkcijas ietver lielu LED displeju, kas atvieglo iestatīšanu un konfigurēšanu bez savienojuma ar datoru, viedtālruni vai planšetdatoru.
| Ražotājs | Kobhema SATCOM |
| Svars | 3,5 kg (ar akumulatoru) Antena 1,9 kg, raiduztvērējs 1,6 kg |
| Straumēšanas IP | BGAN HDR atbalsta četru kanālu straumēšanas ātrumu portfeli ar pilnu kanālu opciju, kas nodrošinās aptuveni 650 kb/s. |
| ISDN | 64 kbps, izmantojot RJ-45 |
| Balss | Izmantojot RJ-11 vai 3,1 kHz audio |
| Datu saskarnes | Ethernet, USB resursdatora interfeiss, raiduztvērēja / antenas interfeiss, BGAN SIM kartes slots, WLAN 802.11b, LAN |
| Iekļūšanas aizsardzība | Raiduztvērējs: IP52 / Antena IP66 |
Specifications
| MODELIS | EXPLORER 710 |
|---|---|
| DAĻA # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | COBHAM |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN |
| IZMANTOT VEIDU | PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 3 SATELĪTI |
| GARUMS | 279 mm |
| PLATUMS | 332 mm |
| DZIĻUMS | 52 mm |
| SVARS | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 raiduztvērējs un antena
uzlādējams litija jonu akumulators
Antenas kabelis
2 m ISDN/LAN kabelis
115/230VAC barošanas avots
Pamata Lietošanas instrukcija
Inmarsat BGAN pārklājuma karte

Šī karte parāda, kā Inmarsat sagaida pārklājumu pēc Inmarsat ceturtā L-Band reģiona komerciālās ieviešanas. Tas nesniedz pakalpojuma garantiju. Pakalpojuma pieejamība pārklājuma zonu malās svārstās atkarībā no dažādiem apstākļiem.