Cobham Explorer 510 BGAN zemes portatīvais satelīta interneta terminālis (403711A-00500)
In stock
- ZĪMOLS:
- COBHAM
- MODELIS:
- BGAN EXPLORER 510
- DAĻA #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Jauns savienojuma veids
Īpaši pārnēsājams
Uzticama savienojamība
Specifications
| MODELIS | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DAĻA # | 403711A-00500 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | COBHAM |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED, PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKĀCIJAS | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 3 SATELĪTI |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | 24 HOURS |
| GARUMS | 202 mm (7.8") |
| PLATUMS | 202 mm (7.8") |
| DZIĻUMS | 51.8 mm (2") |
| SVARS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminālis
• Iebūvēts atkārtoti uzlādējams litija jonu akumulators
• EXPLORER Softbag
• USB uz Ethernet pārveidotāja kabelis
• 100-240VAC barošanas avots
• Daudzvalodu Quick Start Quide
• Vairāku valodu tīmekļa serveris un iegultā rokasgrāmata (ENG, FR, DE, ES, RU, JP un CN)
Inmarsat BGAN pārklājuma karte

Šī karte parāda, kā Inmarsat sagaida pārklājumu pēc Inmarsat ceturtā L-Band reģiona komerciālās ieviešanas. Tas nesniedz pakalpojuma garantiju. Pakalpojuma pieejamība pārklājuma zonu malās svārstās atkarībā no dažādiem apstākļiem.