Intellian i2 jūras satelīttelevīzijas sistēma ar MIM trauku tīklam un zvana TV (B4-I2DN)
In stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- i2
- DAĻA #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Intellian i2 jūras satelīttelevīzijas sistēma trauku tīklam un zvana TV (B3-I2DN)
Intellian i2 ir pasaulē pirmā augstas veiktspējas, kompaktā satelīttelevīzijas sistēma ar revolucionāru integrētu HD un automātiskās satelīta pārslēgšanas TriSat™ moduli. Šī vismodernākā funkcionalitāte nodrošina laivotājiem augstākās kvalitātes augstas izšķirtspējas (HD) un standarta (SD) programmu pārraidi no vadošajiem satelīttelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem bez papildu konvertēšanas rīkiem, kabeļu vadiem un izmaksām.
i2 ir vēlamā izvēle mazākiem kuģiem no 25 pēdām ar vieglo antenu (9,8 lbs), nelielu montāžas nospiedumu (13 collas) un jaudīgām dizaina funkcijām. Ar tā novatorisko, patentēto plaša diapazona meklēšanu (WRS®) un dinamisko staru kūli Izmantojot noliekšanas (DBT®) tehnoloģijas, i2 vienmēr var uzturēt augstāko pieejamo signāla stiprumu un nodrošināt kristāldzidru TV uztveršanu. Intelian īpaši efektīvā 13 collu diametra antena nodrošina pastāvīgu, netraucētu uztveršanu, kamēr kuģis atrodas slīdē, noenkurojas un brauc. gar krastu vai kruīzus jūrā. i2 TVRO 2 asu antenai ir iebūvēta GPS sistēma, kas var paātrināt satelīta signāla uztveršanas laiku, kad citu laivu TV ekrānā ir redzams ziņojums "MEKLĒJOT SATELĪTU"!
Komplektā ar Intelian jauno viedo antenas vadības bloku (ACU), laivotāji iegūst pilnīgu pabeigtu risinājumu, kas izstrādāts vienkāršībai un vieglumam. i2 ACU ir iebūvēta, iepriekš ieprogrammēta globālā satelītu bibliotēka priekš DirecTV. Intellian ekskluzīvais Multi-satellite Interface Module* (MIM) ļauj vienlaikus skatīt trīs dažādus satelītus no dažādām borta vietām. ACU atbalsta automātisku satelītu pārslēgšanu tieši no jūsu tālvadības pults tāpat kā mājās.

Specifications
| PIEGĀDE NO | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELIS | i2 |
| DAĻA # | B4-I2DN |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| LIETOŠANAS ZONA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| TĪKLS | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 33 cm (13 inch) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BIEŽUMS | Ku BAND |
| SERTIFIKĀCIJAS | CE COMPLIANCE, FCC |
| SVARS | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Intelian i2 funkcijas
Pilnībā automatizēta sistēma
Automātiskā satelītu meklēšanas un identifikācijas funkcija
2 asu stabilizācija nodrošina liela ātruma izsekošanu
Augstas veiktspējas antena
33 cm (13 collu) diametrs, paraboliskā antena Ku-Band satelīta signālu uztveršanai
Cirkulāra vai lineāra polarizācija atkarībā no reģiona un izvēlētā LNB
Iebūvēts HD modulis Ku-band HD TV uztveršanai
iQ² Quick&Quiet℠ tehnoloģija
iQ² tehnoloģija ļauj ātri noskaņoties, uzturēt stabilu signāla bloķēšanu un baudīt iecienītākās TV programmas klusā komfortā.
Plaša diapazona meklēšanas (WRS) algoritms nodrošina ātrāko signāla iegūšanu, kas ir pieejama jebkur
Dynamic Beam Tilting (DBT) tehnoloģija izmanto inteliģentu, reāllaika staru analīzi, lai nodrošinātu izcilu signāla izsekošanu, vienlaikus novēršot traucējošos fona troksni, kas rodas ar parastajām antenām.
Antenas vadības bloks
Intuitīvas vadības ierīces un digitālā satelīta informācijas displejs ACU
Automatizēti atjauninājumi un diagnostika, izmantojot Aptus
Vienkārša antenas statusa ātra uzziņa
Vairāku uztvērēju iespējas
Vairākus uztvērējus un televizorus var savienot, izmantojot Multi-Switch vai Intellian MIM (vairāku satelītu interfeisa moduli).
Izmantojot MIM, var izvēlēties galveno uztvērēju, lai kontrolētu mērķa satelītu
Ziemeļamerikā, izmantojot Dish vai Bell TV, ir nepieciešams MIM, kas nodrošina automātisku satelīta pārslēgšanos no tālvadības pults tāpat kā mājās.
Saskarne ar ārējo NMEA 0183 GPS interfeisu
Standarta NMEA interfeiss, kas ļauj kuģa īpašniekam izmantot atsevišķu GPS sistēmu, vēl vairāk samazinot sākotnējās meklēšanas laiku
Kompakts izmērs
37 cm (14,6 collu) antenas radoma diametrs
Ļoti viegla antena sver mazāk nekā 4,5 kg (10 mārciņas)
Trīs gadu globālā garantija
Nozarē vadošā 3 gadu detaļu un darba garantija ar 2 gadu darba garantiju visām antenu sistēmām, nodrošinot sirdsmieru ar ieguldījumiem aparatūrā
Jaunā garantijas politika (3 gadu daļas un 2 gadu darbs) ir spēkā tikai precēm, kas iegādātas pēc 2017. gada 1. janvāra.
What's included
Kas Iekļauts
Visās satelītu sistēmās standarta aprīkojumā ir iekļautas šādas daļas
- Antena & Radome 33 cm (13 collu) atstarotājs un LNB
- ACU (Antenas vadības bloks)
- datora kontrollera programma (iekļauts programmatūras kompaktdisks)
- Uzstādīšanas un ekspluatācijas rokasgrāmata
- Montāžas veidne
- Ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata
Uzstādīšanas komplekts
- ACU galda stiprinājuma kronšteins × 2EA
- 15 m (49 pēdas) × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiālais kabelis
- 3 m (10 pēdas) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiālais kabelis
- 10 m (33 pēdas) × 1EA līdzstrāvas barošanas kabelis
- 1,8 m (6 pēdas) × 1EA datora seriālais kabelis
- Savienotāji un skrūves
Intelian i2 pārklājuma kartes




