Intellian i9W 2 asu globālā jūras satelīttelevīzijas sistēma ar 85 cm (33,5 collas) trauku un WorldView LNB (B4-919W2)
In stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- i9W
- DAĻA #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Dienvidkoreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Globālo satelītpakalpojumu saderība
Intellian i9W nodrošina vislielākās ērtības, lai savienotu jūs līdz pat tūkstošiem bezmaksas TV, maksas televīzijas, standarta izšķirtspējas un augstas izšķirtspējas programmu visā pasaulē ar vienu LNB moduli, kurā ir iekļautas vairākas (8) LO frekvences.
Brīvroku WorldView™ LNB modulis
Otrās paaudzes, patentētais WorldView LNB modulis ir jaunākais Intelian jauninājums. Atšķirībā no citiem TVRO sistēmas LNB ar ±1000 kHz stabilitāti, Intellian WorldView LNB modulis ir veidots uz visaugstākās stabilitātes ±10 kHz, kam ir 100 reizes lielāka precizitāte un lielāka signāla jutība.
Turklāt šis LNB modulis uztver daudzjoslu un daudzpolarizācijas satelīttelevīzijas pakalpojumus visā pasaulē. Tāpēc laivotājiem nav manuāli jāmaina LNB antenas kupolā katru reizi, kad kuģis pāriet uz citu satelīta pakalpojumu reģionu.
DVB-S2 digitālās televīzijas uztveršana
Daži HD TV pakalpojumi ir pārcelti uz DVB-S2, un nākotnē tie tiks izmantoti. Pateicoties Intelian revolucionārajai DVB-S2 digitālās televīzijas tehnoloģijai, tagad laivotāji var baudīt iecienītāko DTH (Direct To Home) izklaidi jūrā, tāpat kā mājās.
Globālā satelītu bibliotēka
i9W ietver iepriekš ieprogrammētu globālo satelītu bibliotēku, kas ļauj laivotājiem izvēlēties vajadzīgo satelītu, ceļojot no reģiona uz reģionu. Kad satelīts ir izvēlēts, WorldView LNB modulis automātiski pārslēgsies uz atbilstošo vietējo frekvenci, lai uztvertu signālu.
Bezvadu savienojums un Aptus mobilais tālrunis
Iebūvētais Wi-Fi nodrošina ACU bezvadu savienojumu. Personālos datorus, klēpjdatorus un viedtālruņus var izmantot, lai izveidotu savienojumu ar ACU un uzraudzītu, vadītu un mainītu sistēmas iestatījumus bezvadu režīmā. Intellian Aptus mobilais tālrunis ir pieejams lejupielādei, lai piekļūtu ACU, izmantojot Wi-Fi, un darbinātu antenu no sava iPhone, iPad vai citām tīkla ierīcēm. iPhone un iPad ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes.

Specifications
| MODELIS | i9W |
|---|---|
| DAĻA # | B4-919W2 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| LIETOŠANAS ZONA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 85 cm (33.5 inch) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BIEŽUMS | Ku BAND |
| SERTIFIKĀCIJAS | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SVARS | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W pārklājuma kartes





