Thuraya IP + portatīvais platjoslas satelīta modems
In stock
- ZĪMOLS:
- THURAYA
- MODELIS:
- IP+
- DAĻA #:
- 9104
- ORIGIN:
- Amerikas Savienotās Valstis
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Nodrošinot ātrāko IP ātrumu no tāda izmēra termināļa, Thuraya IP+ ir izstrādāts tā, lai atbalstītu plašu misijai svarīgu lietojumprogrammu klāstu. Ļoti pārnēsājamu Thuraya IP+ var viegli izvietot no mugursomas uz platjoslu dažu sekunžu laikā, ļaujot jums izmantot uzticamas platjoslas piekļuves priekšrocības no vietām, kuras aptver Thuraya plašais satelītu tīkls.
Darbs. E-pasts. Sērfot. Skype. Facebook. Jebkur.
Thuraya IP+ ātrgaitas IP iespējas ļauj lietotājiem piekļūt korporatīvajiem tīkliem un sazināties ar kolēģiem, ģimeni un draugiem, izmantojot e-pastu, sociālos medijus un VoIP lietojumprogrammas, kur un kad vien tas nepieciešams.
Specifications
| PIEGĀDE NO | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELIS | IP+ |
| DAĻA # | 9104 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZĪMOLS | THURAYA |
| TĪKLS | THURAYA |
| APKALPOŠANA | THURAYA IP |
| IZMANTOT VEIDU | PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 2 SATELĪTI |
| GARUMS | 216 mm (8.5") |
| PLATUMS | 216 mm (8.5") |
| DZIĻUMS | 45 mm |
| SVARS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ pārklājuma karte

Thuraya spēcīgais satelītu tīkls nodrošina pārklājumu visattālākajās vietās, nodrošinot satelīta sakarus bez pārslodzes, lai jūs vienmēr būtu savienoti. Sākot ar novatorisku satelītu dizainu un beidzot ar katras Thuraya ierīces un piederuma uzticamību, mēs piedāvājam patiesi izcilu satelītu sakaru risinājumu ārpus zemes sistēmu un mobilo sakaru tīklu robežām.
Thuraya tīkls neaptver Ziemeļameriku vai Dienvidameriku.