Cobham Explorer 540 BGAN M2M terminālis (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZĪMOLS:
- COBHAM
- MODELIS:
- EXPLORER 540
- DAĻA #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Taizeme
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M terminālis
Uzticams un daudzpusīgs
EXPLORER 540 ir pasaulē pirmais mašīnu-mašīnu (M2M) sakaru terminālis, kas darbojas gan Inmarsat BGAN (platjoslas globālā apgabala tīklā), gan 2G/3G/LTE tīklos. Tā kā noturība ir galvenais parametrs M2M tīklos, EXPLORER 540 galvenais dizaina mērķis ir nodrošināt visuzticamāko, taču daudzpusīgāko M2M savienojumu, kas pieejams mūsdienās.
Izmaksu kontrole
Kā vienīgais Inmarsat BGAN M2M terminālis, kas piedāvā divu režīmu darbību, EXPLORER 540 piedāvā unikālu elastību un M2M datu sakaru izmaksu kontroli, jo tas nodrošina, ka atkarībā no atrašanās vietas var izvēlēties izmaksu ziņā efektīvāko sakaru pakalpojumu. Kā vismodernākais pieejamais BGAN M2M terminālis EXPLORER 540 ir labi piemērots īpaši pielāgotiem M2M risinājumiem, piemēram, IP SCADA datu atvilces maršrutēšanai, līdzekļu izsekošanai, reāllaika uzraudzībai un attālai telemetrijai.
Vienmēr pieejams
Nodrošinot M2M IP datu pārraides nepārtrauktību, kas bieži notiek grūti sasniedzamās, attālās vietās, EXPLORER 540 divrežīmu darbība nodrošina ievērojamas kļūmjpārlēces iespējas ar automātisku pārslēgšanos starp BGAN un mobilo tīklu. Organizācijām, kas pārsūta kritiskos reāllaika datus savos M2M tīklos, EXPLORER 540 duālais režīms nodrošina nepārspējamu pakalpojumu pieejamību.
Jebkura vide
EXPLORER 540 ir izturīgs M2M terminālis, kas izstrādāts, lai nodrošinātu uzticamus un drošus IP datus pat vissmagākajā vidē. 20 x 20 cm un tikai 1,6 kg, tas ir mazākais un vieglākais BGAN M2M terminālis mūsdienu tirgū. Tam ir iekļauts staba stiprinājums, un tas ir viegli uzstādāms un vienkārši uzstādāms. Izturīgais korpuss un putekļu un ūdens necaurlaidīgais IP66 dizains padara EXPLORER 540 par perfektu izvēli jebkura veida fiksētai uzstādīšanai ārpusē vai iekšā.
Specifications
| MODELIS | EXPLORER 540 |
|---|---|
| DAĻA # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE M2M |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | COBHAM |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN M2M |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 3 SATELĪTI |
| GARUMS | 202mm (8") |
| PLATUMS | 202mm (8") |
| DZIĻUMS | 51.8 mm (2") |
| SVARS | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Cobham Explorer 540 līdzekļi
• EXPLORER 540 ir BGAN M2M sertificēts un BGAN 2. klases tipa apstiprināts tādiem pakalpojumiem kā BGAN Link.
• Viegls un izturīgs IP66 dizains nodrošina izturību uzstādīšanai ārpusē – nav nepieciešams korpuss
• Polemount iekļauts komplektā
• Vienkārša uzstādīšana un darbība
• Daudzpusīgas barošanas iespējas ar Power over Ethernet (PoE) un 10-32VDC ieeju
• Divi kabeļu blīvslēgi ērtai standarta strāvas un Ethernet kabeļu uzstādīšanai aizmugurējā korpusā
• Termināļa attālināta pārvaldība, izmantojot SMS, ieskaitot konfigurāciju, atkļūdošanu un piekļuvi tīmekļa saskarnei
• Izvēles mobilais 2G/3G/LTE modems ir integrēta dizaina sastāvdaļa
• Automātiska kļūmjpārlēce starp BGAN un mobilo tīklu nodrošina nepārtrauktu savienojumu
What's included
• EXPLORER 540 terminālis
• Polemount
• Pamata Lietošanas instrukcija
• Vairāku valodu tīmekļa serveris (ENG, FR, DE, ES, RU, JP un CN)
• 2 kabeļu blīvslēgi un 1 noslēdzošais spraudnis
• Drošības torx uzgalis aizmugurējam vākam
• sešskaldņu atslēga stieņa stiprinājumam
Inmarsat BGAN M2M pārklājuma karte
