Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobilo sakaru modems (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZĪMOLS:
- COBHAM
- DAĻA #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Dānija
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobilo sakaru modems (403756A-00500)
Vienkārši pievienojot LTE modemu EXPLORER 540 aizmugurē, terminālis var izmantot vietējo mobilo tīklu kā alternatīvu BGAN ar automātisku kļūmjpārlēci starp BGAN un mobilo tīklu.
LTE modems ir paredzēts automobiļiem un paredzēts skarbām vidēm ar paplašinātu temperatūras diapazonu no -40 līdz +85 °C, un tas sasniedz caurlaidspēju līdz 150 Mbps ar LTE Cat. 4.
Specifications
| DAĻA # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE M2M |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | COBHAM |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN M2M |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| GARUMS | 85 mm |
| PLATUMS | 85 mm |
| DZIĻUMS | 40 mm |
| SVARS | 380 grams |