iNetVu FLY-1801 1,8 m Ku vai C joslas antena (FLY-1801)
In stock
- ZĪMOLS:
- INETVU
- MODELIS:
- FLY-1801
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iNetVu-FLY-1801-Antenna
iNetVu FLY-1801 1,8 m Ku joslas antena (FLY-1801)
iNetVu FLY-1801 antena ir 1,8 m ļoti pārnēsājama, pašvērsta, automātiskās iegūšanas vienība, ko var konfigurēt ar iNetVu 7024C kontrolieri, un viena persona to var salikt mazāk nekā 20 minūšu laikā. Antenai ir 6-daļīgs oglekļa šķiedras atstarotājs ar kompaktu pamatni, un tā ir izstrādāta tā, lai tā būtu izdevīga, vienlaikus nodrošinot izcilu veiktspēju vieglā iepakojumā.
Neatkarīgi no tā, vai strādājat Ku vai C joslā, 1,8 m Flyaway sistēma ir viegli konfigurēta, lai nodrošinātu tūlītēju piekļuvi satelīta sakariem jebkurai lietojumprogrammai, kurai ir nepieciešams uzticams un/vai attāls savienojums izturīgā vidē. Ideāli piemērots tādām nozarēm kā katastrofu pārvaldība, militārā nozare, naftas un gāzes izpēte, kalnrūpniecība, celtniecība, mobilie biroji un ārkārtas dienesti.
Specifications
| MODELIS | FLY-1801 |
|---|---|
| SECONDARY DEVELOPMENT | SUPPORTED |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| ZĪMOLS | INETVU |
| TĪKLS | VSAT |
| IZMANTOT VEIDU | PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 180 cm |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40ºC to 65ºC (-40°F to 150°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| BIEŽUMS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| POLARIZATION | ± 95º |
| AZIMUTH RANGE | Full 360º in overlapping, 200º sectors |
| ELEVATION RANGE | 0° to 90° |
Feature
iNetVu FLY-1801 1,8 m Ku vai C joslas antenas funkcijas
• Flyaway antenai FLY-1801 ir 6-daļīgs oglekļa šķiedras atstarotājs
• Kontrolieris ar vienas pogas automātisko norādi iegūst jebkuru Ku vai C joslas satelītu 2 minūšu laikā
• 3 asu motorizācija
• Atbalsta manuālo vadību
• Ieslēgtā aparatūra/stiprinājumi
• Montāžai nav nepieciešami instrumenti
• Uzstādīšanas laiks mazāks par 20 minūtēm vienai personai
• Paredzēts darbam ar inetVu® 7710 kontrolieri
• Izlīdzināšanas iespēja nelīdzenām virsmām
• Standarta 2 gadu garantija