Beam IsatDock2 MARINE voor Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE voor Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE is een IP54-geclassificeerde intelligente dockingsstation voor de IsatPhone 2, speciaal ontworpen voor maritieme toepassingen. De MARINE Dock ondersteunt spraakdiensten via Bluetooth, RJ11/POTS, handsfree speakerphone of de actieve privacy handset. De IsatPhone 2 is volledig ingesloten in de dockingunit, terwijl de gebruiker nog steeds volledige toegang en functionaliteit heeft.
De IsatDock2 MARINE ondersteunt de Personal Alert en Assistance Alert functionaliteit van de IsatPhone 2 handset. Personal Alert berichten kunnen worden geactiveerd via een enkele druk op de knop op de IsatDock2 MARINE. Het zal onmiddellijk uw GPS-positie evenals uw vooraf geconfigureerde bericht via SMS of e-mail verzenden. De MARINE Dock ondersteunt ook de installatie van een externe pendant of alarmknop die op een handige locatie kan worden geïnstalleerd.
De IsatDock2 MARINE stelt de IsatPhone 2 handset in staat om te worden gebruikt in een breed scala aan maritieme toepassingen, de intelligente RJ11/POTS-interface maakt kabelverbindingen tot 600 m mogelijk om standaard bedrade, draadloze of DECT-handsets te gebruiken of alternatieve interfacing met een PBX-systeem dat standaard bel-, bezet- en kiestonen presenteert zoals een standaard telefoonnetwerk.
De IsatPhone 2 handset past veilig in de dock, zijn functies omvatten telefoonopladen, USB-datapoort, ingebouwde bel en stelt antenne en stroom in staat om permanent op de dock te worden aangesloten, klaar voor gebruik.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| DEEL # | ISD2Marine |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Kenmerken:
• Laadt IsatPhone 2 op
• RJ11/POTS-interface
• PABX-integratie
• Ondersteunt Assistentie Alarm & Tracking via IsatPhone 2
• 2 jaar reparatie-/vervangingsgarantie
• Actieve Privacy Handset
• Ingebouwde handsfree speakerphone
• Verstelbare ingebouwde bel
• Stumptfunctie
• Status LED met verstelbare helderheid
• USB-gegevens toegang
• Inclusief IsatDock2 adapters (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Inhoud van de doos:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 Adapters
- 110-240V AC Stekkerpakket
- Privacy Handset
- 10-32V DC Voedingskabel
- 2m Alarm bedrading lus
- Wandmontageplaat
- Gebruikershandleiding & Snelle startgids