Beam IsatDock2 LITE Dockingstation voor Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- DEEL #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- China
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Docking Station voor Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
De Beam IsatDock2 LITE voor Inmarsat's IsatPhone 2 maakt een semi-permanente installatie mogelijk voor een verscheidenheid aan toepassingen waarbij gemakkelijke toegang tot standaard spraak- en datadiensten vereist is voor land- en zee-toepassingen. De IsatDock LITE stelt de IsatPhone 2 in staat om altijd aan te staan en klaar te zijn om inkomende oproepen te ontvangen, die kunnen worden beantwoord via een Bluetooth-accessoire of de optionele privacy-handset. Terwijl de handset is gedockt, zijn de Assist-knop, Persoonlijke Alarm en Tracking-functionaliteit van de IsatPhone 2 nog steeds volledig functioneel. De IsatPhone 2 handset past veilig in de dock, de functies omvatten telefoonopladen, USB-datapoort, ingebouwde bel en maakt het mogelijk om antenne en stroom permanent op de dock aan te sluiten, klaar voor gebruik. De IsatPhone 2 handset kan eenvoudig worden ingevoegd en verwijderd met de druk op een knop bovenop de dock, waardoor het zeer eenvoudig is om deze buiten de dock te gebruiken wanneer dat nodig is.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| DEEL # | ISD2Lite |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBEL MET | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 99 mm |
| BREEDTE | 76 mm |
| DIEPTE | 299 mm |
| GEWICHT | 560 grams |