Hughes 9202M BGAN Land Draagbare Satelliet Internet Terminal met WiFi (3500566-0004)
Op voorraad
- MERK:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- DEEL #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Land Portable Satellite Internet Terminal w/ WiFi
De betrouwbare en lichte Hughes 9202 Land Portable Terminal heeft een compact en slank ontwerp. Een budgetvriendelijke en zeer aantrekkelijke klasse 2 draagbare terminal, de Hughes 9202 is ideaal voor overheden en NGO's, eerste hulpverleners, openbare veiligheid en mobiele zorgverleners, en personeel op afstand in sectoren zoals nutsbedrijven, olie en gas, bosbouw, kabel en telecommunicatie.
De Hughes 9202 werkt via de Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) satellietdienst en biedt hoge prestaties en betrouwbaarheid voor de meest veeleisende gebruikers en extreme omstandigheden.
Met de kleinste klasse 2 BGAN-terminal ter wereld kunnen gebruikers verbinding maken met IP-breedbandsnelheden tot 464 kbps, evenals profiteren van functies zoals ingebouwde multi-user Wi-Fi-toegang en automatische contextactivatie (ACA), inclusief de mogelijkheid om SMS-berichten te verzenden via de geïntegreerde gebruikersinterface (IUI) zonder een aangesloten laptop, smartphone of ander gebruikersapparaat.
De Hughes 9202 stelt de gebruiker in staat om IP-verkeer te verzenden en te ontvangen via Ethernet en Wi-Fi. Parallel aan de pakketdatadienst ondersteunt de Hughes 9202 volledige ISDN- en circuitgeschakelde spraak- en faxoproepen via een twee-lijns RJ11-aansluiting.
Bedrijfsmatige rampenplanners en personeel op afstand kunnen met vertrouwen en efficiëntie samenwerken met verschillende agentschappen en hoofdkantoor personeel met behulp van video, spraak en data tegelijkertijd. Zoals bij alle Hughes BGAN-modellen is de Hughes 9202 IP-gebaseerd en levert het selecteerbare, toegewijde kwaliteitsniveaus van service (QoS).
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| DEEL # | 3500566-0004 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | HUGHES |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATASNELHEID | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTIFICERING | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 3 SATELLIETEN |
| STANDBY-TIJD | UP TO 36 HOURS |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 41 mm (1.61") |
| GEWICHT | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Kenmerken
- Robuust en duurzaam IP55-classificatie
- Verlichte LCD-gebruikersdisplay inclusief vierknopsbediening
- Wi-Fi met ondersteuning voor meerdere gebruikers
- Twee-lijns RJ11 voor spraak en fax
- Geavanceerde geïntegreerde gebruikersinterface (IUI)
- Automatische Context Activatie (ACA)
- XL-band ondersteund
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Oplaadbare lithium-ionbatterij
- 5m Ethernetkabel
- AC/DC-adapter met UK-, EU- en US-stroomkabels
Inmarsat BGAN Dekking Kaart

Deze kaart toont de verwachtingen van Inmarsat met betrekking tot dekking na de commerciële introductie van Inmarsat's vierde L-band regio. Het vertegenwoordigt geen garantie voor service. De beschikbaarheid van service aan de rand van de dekkingsgebieden fluctueert afhankelijk van verschillende omstandigheden.