Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme draadloze Push-To-Talk (PTT)-bundel
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Een account maken heeft veel voordelen:
Op voorraad
Beam DriveDOCK Extreme draadloze Push-To-Talk (PTT)-bundel (EXTRMDD-PTT-W1)
De robuuste premium externe luidsprekermicrofoon van de draadloze handset levert in elke situatie uitstekend helder geluid wanneer deze is aangesloten op het Beam Extreme Docking Station. De microfoon is voorzien van een zeer voelbare PTT-knop die zowel mechanische als hoorbare feedback geeft elke keer dat u erop drukt, zodat u weet dat uw oproep wordt verzonden.
| Privacyhandset (lijn in/uit) | 4-polige 3,5 mm audio-aansluiting aan de onderkant van de DriveDOCK-slede. |
| Externe luidspreker en microfoon | Een horizontale 2-pins Microfit-connector op de kabelboom voor de luidspreker en een verticale 2-pins Microfit-connector voor de microfoon. |
| Gegevenspoort (USB) | USB Mini-B 5-pins vrouwelijk (USB-slave). Compatibel met USB 2.0, CDC serieel profiel. |
| Alarmlus (waarschuwing). | Alarmmodus: "Normaal gesloten" Lus IN naar UIT Tot 50 m kabel laat meerdere knoppen in serie lopen. Bruine draad is input, groene draad is output. |
| Hoornuitgang / Audiosysteem dempen | Blauwe draad op de kabelboom. Open-collectoruitgang kan worden aangesloten op 12V of 24V DC met een stroomafvoer tot 120mA. |
| Stroomkabel | 4-voudig Microfit-stopcontact. +Vin (rode draad), 0V (GND, zwarte draad) en ACC (aan/uit-detectie, gele draad). 9-32VDC-tolerant. ACC-detectie: Hoog(1) > +7Vdc Laag (0) 0V < +5Vdc |
| LED's/knoppen | Bluetooth, belsignaal, volgen, dempen, omhoog en omlaag |
| DEEL # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON, SATELLITE PTT |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TYPE | VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | BUNDLE |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM PTT |
• Duurzame en betrouwbare microfoon/luidsprekerhandset
• Voldoet aan IP55 weersbestendigheid, ingebouwde trillings- en valbestendigheid
• Verbeterde heldere audiokwaliteit
• Compatibel met bestaande BEAM DriveDOCK Extreme
• Ondersteunt ZOWEL telefoon- als PTT-modi van het Iridium-netwerk
• Mogelijkheid om PTT-audio te versterken naar externe cabineluidspreker
• Linker- of rechterbeugelmontage
• 3,5 mm koptelefoonaansluiting voor optionele oortelefoonaccessoires