Cobham Explorer 540 BGAN M2M-terminal (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 540
- DEEL #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M-terminal
Betrouwbaar en veelzijdig
EXPLORER 540 is 's werelds eerste Machine-to-Machine (M2M) communicatieterminal die werkt op zowel Inmarsat BGAN (Broadband Global Area Network) als 2G/3G/LTE-netwerken. Met veerkracht een belangrijke parameter binnen M2M-netwerken, is het primaire ontwerpdoel voor EXPLORER 540 om de meest betrouwbare, maar toch veelzijdige M2M-connectiviteit te bieden die vandaag beschikbaar is.
Kostenbeheersing
De EXPLORER 540 is de enige Inmarsat BGAN M2M-terminal die dual-mode-werking biedt en biedt unieke flexibiliteit en kostenbeheersing voor M2M-datacommunicatie, omdat het ervoor zorgt dat de meest kosteneffectieve communicatieservice kan worden gekozen, afhankelijk van de locatie. Als de meest geavanceerde BGAN M2M-terminal die beschikbaar is, is de EXPLORER 540 zeer geschikt voor op maat gemaakte M2M-oplossingen zoals IP SCADA voor gegevensbackhaul, het volgen van bedrijfsmiddelen, real-time bewaking en telemetrie op afstand.
Altijd beschikbaar
Om de continuïteit van M2M IP-gegevensoverdracht te waarborgen, die vaak afkomstig is van moeilijk bereikbare, afgelegen locaties, biedt de dual-mode werking van de EXPLORER 540 aanzienlijke failover-mogelijkheden met automatische omschakeling tussen BGAN en mobiele netwerken. Voor organisaties die kritieke real-time gegevens overdragen binnen hun M2M-netwerken, biedt de dubbele modus van de EXPLORER 540 een ongeëvenaarde servicebeschikbaarheid.
Elke omgeving
EXPLORER 540 is een robuuste M2M-terminal die is ontworpen om betrouwbare en veilige IP-gegevens te leveren, zelfs in de meest veeleisende omgevingen. Met 20 x 20 cm en slechts 1,6 kg is het de kleinste en lichtste BGAN M2M-terminal die momenteel op de markt is. Het wordt geleverd met een meegeleverde paalbevestiging en is eenvoudig te installeren en eenvoudig in te stellen. De duurzame behuizing en het stof- en waterbestendige IP66-ontwerp maken de EXPLORER 540 de perfecte keuze voor elke vorm van vaste installatie, zowel binnen als buiten.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| DEEL # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN M2M |
| GEBRUIK TYPE | FIXED |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 3 SATELLIETEN |
| LENGTE | 202mm (8") |
| BREEDTE | 202mm (8") |
| DIEPTE | 51.8 mm (2") |
| GEWICHT | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Cobham Explorer 540-functies
• EXPLORER 540 is BGAN M2M gecertificeerd en BGAN Class 2 Type Approved voor diensten zoals BGAN Link
• Lichtgewicht en robuust IP66-ontwerp zorgt voor duurzaamheid bij buitenmontage - geen behuizing nodig
• Polemount inbegrepen in het pakket
• Eenvoudig in te stellen en te bedienen
• Veelzijdige stroomopties met zowel Power over Ethernet (PoE) als 10-32 VDC ingang
• Twee kabelwartels voor eenvoudige installatie van standaard voedings- en ethernetkabels in de achterbehuizing
• Beheer op afstand van de terminal via SMS inclusief configuratie, foutopsporing en toegang tot de webinterface
• De optionele mobiele 2G/3G/LTE-modem is een geïntegreerd onderdeel van het ontwerp
• Automatische failover tussen BGAN en het mobiele netwerk zorgt voor continue connectiviteit
What's included
• EXPLORER 540-terminal
• Paalbevestiging
• Snelstartgids
• Meertalige webserver (ENG, FR, DE, ES, RU, JP en CN)
• 2 kabelwartels en 1 blindstop
• Beveiligingstorx-bit voor achteromslag
• Inbussleutel voor mastmontage
Inmarsat BGAN M2M dekkingskaart
