Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobiel modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- DEEL #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Denemarken
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobiel modem (403756A-00500)
Door simpelweg de LTE-modem op de achterkant van de EXPLORER 540 aan te sluiten, kan de terminal een lokaal mobiel netwerk gebruiken als alternatief voor BGAN, met automatische failover tussen BGAN en mobiele netwerken.
Het LTE-modem is geschikt voor auto's en ontworpen voor veeleisende omgevingen met een uitgebreid temperatuurbereik van -40 tot +85 °C, en bereikt doorvoersnelheden tot 150 Mbps met LTE Cat. 4.
Specifications
| DEEL # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN M2M |
| GEBRUIK TYPE | FIXED |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| LENGTE | 85 mm |
| BREEDTE | 85 mm |
| DIEPTE | 40 mm |
| GEWICHT | 380 grams |