Beam IsatDock2 MARINE pre Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE pre Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE je inteligentná dokovacia stanica s hodnotením IP54 pre IsatPhone 2, špeciálne navrhnutá pre námorné aplikácie. MARINE Dock podporuje hlasové služby cez Bluetooth, RJ11/POTS, handsfree reproduktor alebo aktívny súkromný slúchadlo. IsatPhone 2 je úplne uzavretý v dokovacej jednotke, pričom stále poskytuje plný prístup a funkčnosť pre používateľa.
IsatDock2 MARINE podporuje funkciu Osobného upozornenia a Upozornenia na pomoc pre slúchadlo IsatPhone 2. Osobné upozornenia môžu byť aktivované stlačením jedného tlačidla na IsatDock2 MARINE. Okamžite odošle vašu GPS polohu, ako aj vašu predkonfigurovanú správu prostredníctvom SMS alebo e-mailu. MARINE Dock tiež podporuje inštaláciu externého prívesku alebo tlačidla na upozornenie, ktoré môže byť nainštalované na vhodnom mieste.
IsatDock2 MARINE umožňuje používanie slúchadla IsatPhone 2 v širokej škále námorných aplikácií, inteligentné rozhranie RJ11/POTS umožňuje káblové vedenia až do 600 m na pripojenie štandardných káblových, bezdrôtových alebo DECT slúchadiel, alebo alternatívne prepojenie s PBX systémom, ktorý poskytuje štandardné zvonenie, obsadené a vytáčacie tóny ako štandardná telefónna sieť.
Slúchadlo IsatPhone 2 sa bezpečne usadí v doku, jeho funkcie zahŕňajú nabíjanie telefónu, USB dátový port, vstavaný zvonček a umožňuje anténe a napájaniu byť trvalo pripojené k doku pripravenému na použitie.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| ČASŤ # | ISD2Marine |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | MARITIME |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Funkcie:
• Nabíja IsatPhone 2
• RJ11/POTS rozhranie
• Integrácia PABX
• Podporuje pomocný alert a sledovanie cez IsatPhone 2
• 2-ročná záruka na opravu/výmenu
• Aktívny súkromný slúchadlo
• Zabudovaný handsfree reproduktor
• Nastaviteľný zabudovaný zvonček
• Funkcia stlmenia
• Stavová LED s nastaviteľným jasom
• USB prístup k dátam
• Obsahuje adaptéry IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Obsah balenia:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 adaptéry
- 110-240V AC zásuvka
- Rukoväť na súkromie
- 10-32V DC napájací kábel
- 2m varovný kábel
- Nástenná montážna doska
- Používateľská príručka & Rýchly sprievodca