Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- ČASŤ #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Čína
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE dokovacia stanica pre Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE pre Inmarsat's IsatPhone 2 umožňuje polopermanentnú inštaláciu v rôznych aplikáciách, kde je potrebný jednoduchý prístup k štandardným hlasovým a dátovým službám pre pozemné a námorné aplikácie. IsatDock LITE umožňuje, aby bol IsatPhone 2 neustále zapnutý a pripravený prijímať prichádzajúce hovory, ktoré je možné zodpovedať prostredníctvom Bluetooth príslušenstva alebo voliteľného súkromného slúchadla. Kým je slúchadlo dokované, tlačidlo Asistencia, Osobné upozornenie a funkcia sledovania IsatPhone 2 sú stále plne funkčné. Slúchadlo IsatPhone 2 sa bezpečne umiestňuje do dokovacej stanice, jej funkcie zahŕňajú nabíjanie telefónu, USB dátový port, vstavaný zvonček a umožňuje trvalé pripojenie antény a napájania k doku, pripravené na použitie. Slúchadlo IsatPhone 2 sa ľahko vkladá a vyberá stlačením tlačidla na vrchu doku, čo ho robí veľmi jednoduchým na použitie mimo doku, keď je to potrebné.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| ČASŤ # | ISD2Lite |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DĹŽKA | 99 mm |
| WIDTH | 76 mm |
| DEPTH | 299 mm |
| VÁHA | 560 grams |